О внесении изменений в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 26/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 мая 2018 года № 4792
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением XV сессии Карагандинского областного маслихата от 4 мая 2018 года № 306 "О внесении изменений в решение XIII сессии областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" и постановлением акимата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № 22/02 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 83/09 "О реализации решения XIII сессии областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 258 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4523, опубликовано в газете "Семья" от 8 января 2018 года № 1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 614 080 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 916 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 916 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 86 665 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 576 566 тысяч тенге;
2) затраты – 16 144 682 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 3000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 527 602 тысяч тенге;

Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 26/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4792 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы XV сессиясының № 306 "Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының № 258 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне және Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 17 мамырдағы № 22/02 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 83/09 "Облыстық мәслихаттың ХІІІ сессиясының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 258 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімін іске асыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 614 080 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 916 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 86 665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 576 566 мың теңге;
2) шығындар – 16 144 682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 3 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 527 602 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 527 602 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 527 602 тысяч тенге.";
2) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2018 год в сумме 98 211 тысяч тенге.";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 560 388 тысяч тенге.";
4) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Абишев
Секретарь маслихата А. Ломакин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова
"22" мая 2018 года
Приложение 1
к решению 26 сессии Темиртауского
городского маслихата
от " 22 " мая 2018 года № 26/5
Приложение 1
к решению 21 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "25" декабря 2017 года № 21/4
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 527 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 527 602 мың теңге.";
2) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 98 211 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджет шығындары құрамында заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен 560 388 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.";
4) көрсетілген шешімге 1, 4-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Әбішев
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Сыдықова
2018 жылғы "22" мамыр
Теміртау қалалық мәслихатының
2018 жылғы " 22 " мамырдағы
26 сессиясының № 26/5 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы " 25 " желтоқсандағы
21 сессиясының № 21/4 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер