О бюджете поселка Актас на 2019-2021 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2018 года № 352. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2018 года № 5091. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2019 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 288 915 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 039 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 259 374 тысяч тенге;
2) затраты – 291 506 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2591 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2591 тысяч тенге.

2019 - 2021 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 352 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 5091 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 915 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 18 039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 259 374 мың теңге;
2) шығындар – 291 506 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2591 мың теңге:
қарыздың түсуі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2591 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15.08.2019 № 432 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Актас на 2019 год целевые трансферты из вышестоящего бюджета, согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете поселка Актас на 2019 год поступление субвенции из бюджета города Сарани в сумме 248 683 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15.08.2019 № 432 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Ақтас кентіінің бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес, жоғарғы бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. Саран қаласының 2019 жылға субвенция бюджеттен түсімі 248 683 мың теңге сомасында Ақтас кентінің бюджетінде ескерілсін.