О переименовании улиц в селе Жумабек Курминского сельского округа
Решение акима Курминского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 5 марта 2018 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2018 года № 4670
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Жумабек Курминского сельского округа, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Безымянная на улицу Бәйтерек;
2) улицу Подхозная на улицу Сұңқар;
3) улицу Подстанция на улицу Наурыз.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Курминского сельского округа Жұмаділ Ж.М.

Курмин ауылдық округі Жұмабек ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Курмин ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 5 наурыздағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 4670 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағы негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Курмин ауылдық округі, Жұмабек ауылындағы көшелер келесідей:
1) Безымянная көшесін Бәйтерек көшесіне;
2) Подхозная көшесін Сұңқар көшесіне;
3) Подстанция көшесін Наурыз көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Курмин ауылдық округінің әкімі Ж.М. Жұмаділ