О переименовании улиц в Умуткерском сельском округе
Решение акима Умуткерского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 21 мая 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2018 года № 4803
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Умуткерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Центральная села Умуткер – на улицу Кылыша Бабаева, улицу Мостовая села Умуткер – на улицу Бейбитшилик, улицу Степная села Умуткер – на улицу Жана журт, улицу Заречная села Умуткер – на улицу Ак булак, улицу Энергетиков села Умуткер – на улицу Сарыжайлау.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Умуткерского сельского округа Е. Мыстаев

Үміткер ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Үміткер ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4803 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Үміткер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Үміткер ауылындағы Центральная көшесі – Қылыш Бабаев көшесі болып, Үміткер ауылындағы Мостовая көшесі – Бейбітшілік көшесі болып, Үміткер ауылындағы Степная көшесі – Жаңа жұрт көшесі болып, Үміткер ауылындағы Заречная көшесі – Ақ бұлақ көшесі болып, Үміткер ауылындағы Энергетиков көшесі – Сарыжайлау көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үміткер ауылдық округінің әкімі Е. Мыстаев