О переименовании улиц в Гагаринском сельском округе
Решение акима Гагаринского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 5 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 октября 2018 года № 4981
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Гагаринского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Октябрьская села Гагаринское – на улицу Достық, улицу Набережная села Садовое – на улицу Бейбітшілік, улицу Садовая села Садовое – на улицу Сарыжайлау, улицу Пионерская села Садовое – на улицу Ботақара.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Амре А.С.

Гагарин ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Гагарин ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 қазанда № 4981 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Гагарин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Гагарин ауылындағы Октябрьская көшесінің атауы – Достық көшесі болып, Садовое ауылындағы Набережная көшесінің атауы – Бейбітшілік көшесі болып, Садовое ауылындағы Садовая көшесінің атауы – Сарыжайлау көшесі болып, Садовое ауылындағы Пионерская көшесінің атауы – Ботақара көшесі деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.С. Амре