О внесении изменений и дополнений в решение XXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № VI-22/194 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение XXVIII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2018 года № VI-28/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4787
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXII сессии Каркаралинского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № VI-22/194 "О бюджетах города районного значения, поселка, сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4544, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года, в газете "Қарқаралы" от 27 января 2018 года № 9-10 (11634)), следующие изменения и дополнения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Карагайлы на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 126446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7977 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 118469 тысяч тенге;
2) затраты – 126446 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в составе бюджетов города районного значения, поселка, сельских округов на 2018 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 14.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № VI-22/194 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 мамырдағы XXVIII сессиясының № VI-28/246 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4787 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XXII сессиясының № VI-22/194 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4544 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 19 қаңтарда, 2018 жылғы 27 қаңтардағы "Қарқаралы" № 9-10 (11634) газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Қарағайлы кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126446 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 118469 мың теңге;
2) шығындар – 126446 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттерінің құрамында, аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін.";