Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, а также тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каркаралинскому району
Решение XXX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 29 июня 2018 года № VI-30/269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 июля 2018 года № 4862.
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каркаралинскому району согласно приложению 1.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Каркаралинскому району согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
С. Нуркенов
Приложение 1
к решению Каркаралинского
районного маслихата

Қарқаралы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болуы және жинақталу нормаларын, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифті бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы XXX сессиясының № VI-30/269 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 шілдеде № 4862 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтері 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
С. Нуркенов
Қарқаралы аудандық мәслихатының

от 29 июня 2018 года
№ VI-30/269
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каркаралинскому району
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 22.10.2019 № VI-47/398 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

2018 жылғы 29 маусымдағы
№ VI-30/269 шешіміне
1 қосымша
Қарқаралы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 22.10.2019 № VI-47/398 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық норма, м3
1
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
1 тұрғын