О внесении изменений в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 196 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение XXIV сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 13 июня 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июня 2018 года № 4820
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 19 сессии Нуринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 196 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4565, опубликовано в газете "Нұра" от 20 января 2018 года № 3 (5551), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 249 387 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 948170 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 342 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 11 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 284 375 тысяч тенге;
2) затраты - 6 306 629 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 41 670 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 64 935 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 23 265 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - минус 98 912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 98 912 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 64 935 тысяч тенге;
погашение займов - 23 265 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 57 242 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 8, 9, 11, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Жакантай
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела
экономики и финансов
_________ М.С.Мухамеджанова
"13" июня 2018 год
Приложение 1
к решению 24 сессии
Нуринского районного маслихата
от 13 июня 2018 года № 250
Приложение 1
к решению 19 сессии
Нуринского районного маслихата
от 21 декабря 2017 года № 196
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 маусымдағы XXIV сессиясының № 250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 4820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 19 сессиясының № 196 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4565 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы № 3 (5551) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 24 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 249 387 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 948 170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 5 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 11 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 5 284 375 мың теңге;
2) шығындар - 6 306 629 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 41 670 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64 935 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 23 265 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 98 912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 98 912 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 64 935 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 23 265 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 57242 мың теңге.";
қөрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 8, 9, 11, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Жакантай
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова
"13" маусым 2018 жыл
Нұра аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 13 маусымдағы
24 сессиясының № 250 шешіміне
1 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
19 сессиясының № 196 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

33055
ремонт объектов
27055
окрытие кабинетов интеллектуальных игр
6000
доплаты учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2616
на содержание объектов образования
145000
на доплату учителям организации образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
110373
на доплату учителям за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
17904
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69123
на выплату государственной адресной социальной помощи
17789
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8834
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
19639
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
1428
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
218
на частичное субсидирование заработной платы
6788
на молодежную практику
6854
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4020
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2781
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
481
на аутсорсинг услуг частным агентам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

33055
объектілерді жөндеу
27055
зияткерлік ойындар кабинеттерін ашу
6000
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеу
2616
білім беру объектілерді күтіп-ұстау
145000
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
110373
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
17904
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69123
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
17789
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8834
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, қысқа мерзімді кәсіпкерлік оқытуына
19639
Халықты жұмыспен қамту орталықтарындағы тартымды жалақы жүйесін енгізуге
1428
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
218
жалақыны жартылай субсидиялау
6788
жастар практикасы
6854
мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
4020
мүгедектердің техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарының тізбесін ұлғайту
2781
мемлекеттік гранттар ұсыну іске асыру үшін жаңа бизнес идеялар
481
өнімді жұмыспен қамтуды және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне аутсорсинг туралы