О внесении изменений в решение XVIII сессии Шетского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/140 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 23 августа 2018 года № 23/201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2018 года № 4931
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVIII сессии Шетского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/140 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4536, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 19 января 2018 года № 03-04 (10. 676), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 7697077 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2357429 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9689 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5769 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5324190 тысяч тенге;
2) затраты - 8320954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 88096 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 122655 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 34559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 88096 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88096 тысяч тенге:
поступление займов – 122655 тысяч теңге;
погашение займов – 34559 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71903 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы XVIII сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 18/140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы № 23/201 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 4931 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы XVIII сессиясының "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 18/140 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4536 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтардағы "Шет Шұғыласы" № 03-04 (10.676) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылдың 17 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7697077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2357429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9689 мың теңге ;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5769 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5324190 мың теңге;
2) шығындар – 8320954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 88096 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122655 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 88096 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88096 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122655 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34559 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 71903 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.