О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2017 года №124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 февраля 2018 года № 135-21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 февраля 2018 года № 6177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 14 декабря 2017 года № 124-19/1 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6093 от 27 декабря 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 538 032,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 370 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 744 301 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 722 190,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 701 225,9 тысяч тенге;
2) затраты – 36 120 746,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 553,9 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 96 117,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 564 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 340 732,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -4 340 732,8 тысяч тенге;
поступление займов – 1 678 843 тысяч тенге;
погашение займов – 7 172 634 тысяч тенге;"
дополнить строками следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 1 153 058,2 тысяч тенге."
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 19 354 тысяч тенге."

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №124-19/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 135-21/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 ақпанда № 6177 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 124-19/1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда №6093 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 538 032,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 370 315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 744 301 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 722 190,8 мың теңге;
трансферттер түсімі - 17 701 225,9 мың теңге;
2) шығындар – 36 120 746,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 553,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 96 117,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 564 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 340 732,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -4 340 732,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 678 843 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 172 634 мың теңге;"
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 153 058,2 мың теңге."
аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жергілікті атқарушы органының резерві 19 354 мың теңге сомасында бекітілсін."

указанное решение дополнить пунктом 10-1 нового содержания:
"10-1. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота возвратить 7 855 тысяч тенге с бюджета города Кызылорда в областной бюджет."
приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХІ сессии
Кызылординского городского маслихата
А. СУЮНТАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

аталған шешім жаңа мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. Қызылорда қаласы бюджетінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 7 855 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын."
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХІ сессиясының төрағасы
А. СУЮНТАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА

218 691,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
362 884,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
1 480,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 329,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
63 171,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75 720,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
45 662,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
203 896,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 948,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
109 070,0
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
109 070,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
300 812,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
298 471,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
116 647,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6 278,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
175 546,0
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 341,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 341,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 225 193,9
1
Жилищное хозяйство
4 542 689,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 834 009,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 545 864,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

218 691,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
362 884,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
1 480,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 329,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
63 171,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75 720,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
45 662,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл мамандарының қызметтерін ұсыну
203 896,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 948,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
109 070,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
109 070,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
300 812,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
298 471,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
116 647,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6 278,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
175 546,0
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 341,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 341,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 225 193,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 542 689,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 834 009,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 545 864,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру