О присвоении наименовании улиц
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 1 октября 2018 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 8 октября 2018 года № 6451
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 июня 2018 года № 2, аким поселка Айтеке би Казалинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би Казалинского района:
1) новой безымянной улице №3 квартала №1 имя "Шамау Ибрашев";
2) новой улице, расположенной на территории квартала №3 (параллельно улице Рахманберды Сабырбаева) имя "Мұратбай Жарылқағанов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Айтеке би Кушербаевой А.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Ж.Муратбаев

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2018 жылғы 1 қазандағы № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қазанда № 6451 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 қорытындысына сәйкес, Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) №1 кварталдағы атауы жоқ №3 жаңа көшеге "Шамау Ибрашев" есімі;
2) №3 квартал аймағында орналасқан (Рахманберді Сабырбаев көшесімен қатар орналасқан) жаңа көшеге "Мұратбай Жарылқағанов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әйтеке би кенті әкімінің орынбасары А.Кушербаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім міндетін уақытша атқарушы Ж.Муратбаев