Об изменении границ (черты) населенных пунктов Кармакшинского района
Совместное постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 30 ноября 2018 года № 857 и решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2018 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2018 года № 6571
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черту) села Турмагамбет сельского округа Дауылколь общей площадью 5518,0 гектаров, границу (черту) села Куандария сельского округа Куандария общей площадью 6300,0 гектаров, границу (черту) села Т.Комекбаева сельского округа Т.Комекбаева общей площадью 12 732,0 гектаров, границу (черту) села Иркол сельского округа Иркол общей площадью 7448,0 гектаров, границу (черту) села Торебай би сельского округа Жосалы общей площадью 12 498,0 гектаров, границу (черту) села Дур Онгар сельского округа Жанажол общей площадью 5406,0 гектаров, границу (черту) села Алдашбай ахун сельского округа Алдашбай ахун общей площадью 6433,0 гектаров, границу (черту) села Актобе сельского округа Актобе общей площадью 3382,0 гектаров, границы (черты) села Абыла и Кызылтам сельского округа Кармакшы общей площадью 7583,0 гектаров, границу (черту) села Акжар сельского округа Акжар Кармакшинского района Кызылординской области общей площадью 4425,0 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.

Қармақшы ауданының елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 857 қаулысы және Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 210 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6571 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 108-бабының 5-тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы ауданы, Дауылкөл ауылдық округі Тұрмағанбет ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 5518,0 гектар, Қуаңдария ауылдық округі Қуаңдария ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 6300,0 гектар, Т.Көмекбаев ауылдық округі Т.Көмекбаев ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 12 732,0 гектар, Иіркөл ауылдық округі Иіркөл ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 7448,0 гектар, Жосалы ауылдық округі Төребай би ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 12 498,0 гектар, Жаңажол ауылдық округі Дүр Оңғар ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 5406,0 гектар, Алдашбай ахун ауылдық округі Алдашбай ахун ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 6433,0 гектар, Ақтөбе ауылдық округі Ақтөбе ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 3382,0 гектар, Қармақшы ауылдық округі Абыла және Қызылтам ауылдарының шекараларының (шектерінің) жалпы алаңы 7583,0 гектар, Ақжар ауылдық округі Ақжар ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 4425,0 гектар болып өзгертілсін.