О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 года
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2018 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2018 года № 6632.
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 827 426,6 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 357 391,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 106 668,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 140 480,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 293 162,5 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 131 306 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 98 366 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 193 124,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 137 173,1 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 127 812,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 139 924,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 102 017 тысяч тенге;
налоговые поступления – 135 939 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 8 198 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 964 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 392,1 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 392,1 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 2 690 135,5 тысяч тенге:
поселок Жанакорган – 1 263 633,6 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 470,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 135 780,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 287 743,5 тысяч тенге;

Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 300 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 6632 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кенттер және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 827 426,6 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 357 391,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 106 668,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 140 480,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 293 162,5 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 131 306 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 98 366 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 193 124,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 137 173,1 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 127 812,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 139 924,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 102 017 мың теңге;
салықтық түсімдер – 135 939 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 8 198 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 964 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 392,1 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 392,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 690 135,5 мың теңге:
Жаңақорған кенті – 1 263 633,6 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 470,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 135 780,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 287 743,5 мың теңге;

сельский округ Кожакент – 126 970 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 94 731 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 188 553,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 133 639 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 125 166,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 136 424,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 99 023 тысяч тенге;
2) затраты – 2 920 257,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 430 545,9 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 107 506,9 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 141 504,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 296 046,1 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 132 150,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 101 196 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 200 343,9 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 138 029,5 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 129 005,5 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 140 168,2 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 103 761,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
7) используемые остатки бюджетных средств – 92 831,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2019 № 390 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить субвенции выделенные из районного бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2019 год в объеме – 2 075 046,4 тысяч тенге,
в том числе:
Поселок Жанакорган – 998 398,2 тысяч тенге;
Поселок Шалхия – 83 795,1 тысяч тенге;
Келинтобинский сельский округ – 110 091,1 тысяч тенге;
Аккорганский сельский округ – 167 010 тысяч тенге;
Кожакентский сельский округ – 94 392 тысяч тенге;
Сунакатинский сельский округ – 80 979 тысяч тенге;
Томенарыкский сельский округ – 138 757 тысяч тенге;
Суттикудыкский сельский округ – 115 349 тысяч тенге;
Акуюкский сельский округ – 104 052 тысяч тенге;
Бесарыкский сельский округ – 113 870 тысяч тенге;

Қожакент ауылдық округі – 126 970 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 94 731 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 188 553,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 133 639 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 125 166,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 136 424,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 99 023 мың теңге;
2) шығындар – 2 920 257,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 430 545,9 мың теңге;
Шалқия кенті – 107 506,9 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 141 504,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 296 046,1 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 132 150,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 101 196 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 200 343,9 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 138 029,5 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 129 005,5 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 140 168,2 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 103 761,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 92 831,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 390 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі – 2 075 046,4 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 998 398,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 83 795,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 110 091,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 167 010 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 94 392 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 80 979 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 138 757 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 115 349 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 104 052 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 113 870 мың теңге;

Жанарыкский сельский округ – 68 353 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХVІІІ
сессии Жанакорганского районного
маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата
Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной ХХVІІІ сессии Жанакорганского районного маслихатa от 27 декабря 2018 года № 300
Бюджет на 2019 год поселка Жанакорган

Жаңарық ауылдық округі – 68 353 мың теңге.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХVІІІ сессиясының
төрағасы
А. Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы кезектен тыс ХХVІІІ сессиясының № 300 шешіміне 1 қосымша
Бюджет на 2019 год поселка Жанакорган

5 399
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 13 к решению внеочередной ХХVІІІ сессии Жанакорганского районного маслихатa от 27 декабря 2018 года № 300
Бюджет на 2019 год сельского округа Кожакент
Сноска. Приложение 13 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26.12.2019 № 390 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5 399
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы кезектен тыс ХХVІІІ сессиясының № 300 шешіміне 13 қосымша
2019 жылға арналған Қожакент ауылдық округі бюджеті
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 390 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР