О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Жанакорган Жанакорганского района Кызылординской области от 27 ноября 2018 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 декабря 2018 года № 6562
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии № 2 от 12 июня и № 3 от 09 августа 2018 года аким поселка Жанакорган РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Жанакорган:
1) улице "Алтыкрант -4" имя "Ахмет Шынтаев";
2) безымянной улице Жанакорган имя "Әбіш Шоқыбаев";
3) улице "Саяжай - 3" имя "Қырашбай Жақыпов";
4) улице №1 пересекаемой с улицией "Победы" имя "Оразбек Қашқынов;
5) улице "Саяжай - 6" имя "Тасан Әбенов";
6) улице "МАИ бекеті - 11" имя "Үсен Дүйсенов".
2. Отменить решение акима поселка Жанакорган № 102 "О присвоении наименований улицам" от 21 сентября 2018 года.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования
Аким поселка Жанакорган А. Бекишов

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Жаңақорған кенті әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 182 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 6562 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 12 маусымдағы № 2 және 09 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес Жаңақорған кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентінің келесі көшелеріне:
1) "Алтыкрант -4" көшесіне "Ахмет Шынтаевтың";
2) Жаңақорған кентіндегі атауы жоқ көшеге "Әбіш Шоқыбаевтың";
3) "Саяжай-3" көшесіне "Қырашбай Жақыповтың";
4) "Жеңіс көшесінің 1-қиылысы" көшесіне "Оразбек Қашқыновтың";
5) "Саяжай-6" көшесіне "Тасан Әбеновтің";
6) "МАИ бекеті-11" көшесіне "Үсен Дүйсеновтің" есімдері берілсін.
2. Жаңақорған кенті әкімінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 102 "Көшелерге атау беру туралы" шешімі жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған кентінің әкімі А. Бекишов