"О внесении изменений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 12 сентября 2017 года №124 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 19 ноября 2018 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 ноября 2018 года № 6532. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2021 года № 108
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 28.12.2021 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" и пунктом 3 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 12 сентября 2017 года № 124 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5973, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 06 октября 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1 слово "размер" заменить словом "ежеквартальные";
в пункте 2 слова "(далее -уполномоченный орган)" исключить;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются согласно Стандарту государственной услуги "Возмещение затрат на обучение на дому детей-инвалидов", утвержденные приложением 22 приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года №279 "Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11342) (далее – Стандарт) и при обращении представляет документы, указанные в пункте 9 Стандарта.";
исключить подпункт 1) пункта 4;
первый абзац подпункта 6) пункта 4 изложить в новой редакции:
"6) выезд на постоянное проживание за пределы района.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной 29 сессии
районного маслихата:
Б. Есназар
Секретарь районного маслихата: Е. Ажикенов

"Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі №124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 245 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 6532 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 28.12.2021 № 108 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі Заңының 16-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 10бабының 3-тармағына сәйкес, Сырдария аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарды өтеу мөлшерi мен тәртiбiн айқындау туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 124 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 5973 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 06 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "мөлшері" деген сөз "тоқсанына" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтағы "(бұдан әрі – уәкілетті орган)" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі №279 бұйрығының 22-қосымшасымен бекітілген "Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11342 болып тіркелген) (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес жүзеге асырылады және жүгінген кезде Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.";
4-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
4-тармақтың 6) тармақшасының бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) аудан шегінен тыс тұрақты тұруға кеткенде тоқтатылады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
29 сессиясының төрағасы:
Б. Есназар
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е. Әжікенов