О бюджете сельского округа Шаган на 2019-2021 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2018 года № 269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 декабря 2018 года № 6613. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Шаган на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 174155, 5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6061 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 168024, 5 тысяч тенге;
2) затраты – 176149, 5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1994 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1994 тысяч тенге.

Шаған ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 269 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 6613 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Шаған ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174155, 5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6061 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 168024, 5 мың теңге;
2) шығындар – 176149, 5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1994 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатарының пайдаланылатын қалдықтары – 1994 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 19.11.2019 № 352 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить объем субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаган в 2019 году 136512 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 32 сессии
районного маслихата:
Ж.Ембергенов
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов
Приложение 1 к решению Сырдарьинского районного маслихата от 26 декабря 2018 года №269
Бюджет сельского округа Шаган на 2019 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 19.11.2019 № 352 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудандық бюджеттен Шаған ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 2019 жылға 136512 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешiм 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
32 сессиясының төрағасы:
Ж.Ембергенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Е.Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы №269 шешіміне 1-қосымша
Шаған ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті