О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/198 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 30 ноября 2018 года № 24/316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 декабря 2018 года № 3724
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/198 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3507, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложению, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1)доходы - 15 424 216 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 14 499 184 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 64 606 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 182 310 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 678 116 тысяч тенге;
2)затраты - 15 489 908 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 68 190 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 72 150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 960 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета - 133 882 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 133 882 тысяч тенге;
поступление займов - 72 150 тысяч тенге;
погашение займов - 3 960 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 65 692 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 72,6 процентов;";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что из городского бюджета на 2018 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 1 058 122 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге - 323 565 тысяч тенге;
села Кызылсай - 239 256 тысяч тенге;
села Рахат - 495 301 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/198 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 24/316 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 3724 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/198 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3507 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес бекітілсін, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде:
1) кірістер - 15 424 216 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 499 184 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 64 606 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 182 310 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 678 116 мың теңге;
2) шығындар - 15 489 908 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 68 190 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 72 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3 960 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 133 882 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайлалану) - 133 882 мың теңге;
қарыздар түсімі - 72 150 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 3 960 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 65 692 мың теңге.";
2 тармақта:
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен ұсталмайтын шетелдік азаматтардың кірістерінен жеке табыс салығы - 72,6 пайыз;";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 058 122 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 323 565 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 239 256 мың теңге;
Рахат ауылы – 495 301 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить размер местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 132 351 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н.Худибаев).

"7. Жегілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 132 351 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н.Худибаев).

3. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А.Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Исаева
Секретарь городского маслихата С.Мыңбай
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 30 ноября 2018 года № 24/316
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/198
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Исаева
Қалалық мәслихат хатшысы С.Мыңбай
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2018 жылғы
30 қарашадағы № 24/316 шешіміне
қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 17/198 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

122
Аппарат акима района (города областного значения)
194 820
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
191 839
003
Капитальные расходы государственного органа
2 981
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32 904
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 767
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 137
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
25 582
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
25 582
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
29 898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
29 898
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 854
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
9 854
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 000
040
Развитие объектов государственных органов
1 000
02
Оборона
21 745
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 745
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 745
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
54 343
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 671
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
22 671
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
31 672
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
31 672
04
Образование
9 016 780
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 635 661
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74 192
003
Общеобразовательное обучение
6 232 714
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
194 820
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
191 839
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 981
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32 904
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 767
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 137
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
25 582
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 582
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
29 898
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 898
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 854
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 854
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
1 000
02
Қорғаныс
21 745
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21 745
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 745
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
54 343
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 671
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
22 671
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
31 672
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 672
04
Білім беру
9 016 780
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 635 661
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 192
003
Жалпы білім беру
6 232 714
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

321 921
006
Дополнительное образование для детей
212 165
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
574 742
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 435
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
542
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 061 590
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
133 360
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
374 872
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
374 872
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 247
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 247
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 394 807
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 389 649
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 635
002
Программа занятости
534 515
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 050
005
Государственная адресная социальная помощь
73 618
006
Оказание жилищной помощи
3 005
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
522 655
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 111
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 470
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 873
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
85 112
021
Капитальные расходы государственного органа
1 730
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 875
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 835
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

321 921
006
Балаларға қосымша білім беру
212 165
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
574 742
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 435
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
542
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 061 590
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
133 360
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
374 872
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
374 872
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 247
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 247
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 394 807
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 389 649
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 635
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
534 515
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 050
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
73 618
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 005
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
522 655
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 111
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 470
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 873
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
85 112
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 730
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 875
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 835
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу