О внесении изменения в решение Каракиянского районного маслихата от 5 января 2018 года №14/171"О бюджетах сел на 2018-2020 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19 июня 2018 года № 18/205. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 июня 2018 года № 3675
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 4 июня 2018 года № 17/201 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 13/167 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3652), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 5 января 2018 года №14/171 "О бюджетах сел на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3526, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 апреля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить бюджеты сел на 2018-2020 годы согласно приложениям 1,2, 3, и 4 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 434 811,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 27 552,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5031,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 402 228,0 тысяч тенге;
2) затраты – 434 811,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
погашение займов – 0 теңге;
внутренние государственные займы – 0 теңге;
договоры займа – 0 теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге;
остатки бюджетных средств – 0 теңге.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) после государственной регистрации настоящего решения в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №14/171"2018-2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 18/205 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 3675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы №17/201 "Қарақия аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №13/167 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3652 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы №14/171 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3526 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған ауылдардың бюджеттері тиісінше 1,2,3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 434 811,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 552,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5031,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 402 228,0 мың теңге;
2) шығындар – 434 811,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін қолдану) – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
мемлекеттік ішкі қарыздар – 0 теңге;
қарыз алу келісім- шарттары – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
Бюджет қаражаты қалдықтары – 0 теңге.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е.Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.