О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 23 апреля 2018 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2018 года № 7740. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2017 года № 204 "О бюджете города Костаная на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7452, опубликованное 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 37350755,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22596044,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 95658,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1985513,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 12673540,4 тысяч тенге;
2) затраты – 48315719,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10964964,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10964964,5 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2018 год в сумме 192436,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
депутат по избирательному округу № 8 Н. Шагабутдинова
Исполняющая обязанности
секретаря Костанайского городского маслихата А. Кабдулинова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата города Костаная"
________________ М. Ержанов
"23" апреля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 апреля 2018 года
№ 238
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 238 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 7740 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 204 "Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7452 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37350755,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 22596044,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95658,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1985513,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12673540,4 мың теңге;
2) шығындар 48315719,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10964964,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10964964,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2018 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 192436,8 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
№ 8 сайлау округі бойынша депутаты Н. Шагабутдинова
Қостанай қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы А. Кабдулинова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ М. Ержанов
"23" сәуір 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы 23 сәуірдегі
№ 238 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың