О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 13 февраля 2018 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2018 года № 7550. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 134 "О районном бюджете Алтынсаринского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7447, опубликовано 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Алтынсаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2088944,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 511073,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3911,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 639,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1573321,0 тысяча тенге;
2) затраты – 2097505,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69077,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 86580,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17503,0 тысячи тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 77638,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77638,5 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии К. Абикеев
Секретарь Алтынсаринского районного маслихата Б. Есмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Алтынсаринского района"
____________________ Е. Павлюк
13 февраля 2018 года
Приложение
к решению маслихата
от 13 февраля 2018 года
№ 153
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 ақпандағы № 153 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 ақпанда № 7550 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 109 - бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 134 "Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7447 болып тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алтынсарин ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2088944,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 511073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3911,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 639,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1573321,0 мың теңге;
2) шығындар – 2097505,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69077,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 86580,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17503,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті)– - 77638,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77638,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 -қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Абикеев
Алтынсарин аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Есмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Алтынсарин аудандық әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ Е. Павлюк
2018 жылғы 13 ақпан
Мәслихаттың
2018 жылғы 13 ақпандағы
№ 153 шешіміне қосымша
Мәслихаттың