О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 14 ноября 2018 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 ноября 2018 года № 8086
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 127 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7466, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 185850,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 685519,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 390,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 150,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 491791,3 тысяча тенге;
2) затраты – 4 208554,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 606,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 037,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 431,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 128,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 181,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 181,9 тысяча тенге;
поступления займов – 18 037,5 тысяч тенге;
погашение займов – 10 431,0 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 575,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной сессии С. Дутпаев
Секретарь районного маслихата К. Базарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_________________ А. Вилямов

Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 қарашадағы № 209 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 қарашада № 8086 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 127 "Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7466 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 185 850,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 685 519,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 390,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 150,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 491 791,3 мың теңге;
2) шығындар – 4 208 554,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 606,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18 037,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 431,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 1 128,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29 181,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 181,9 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 18 037,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 431,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 575,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы С. Дүтпаев
Аудандық мәслихат хатшысы К. Базарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Вилямов