О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 февраля 2018 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 марта 2018 года № 7582
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2016 года № 486 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Узункольского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Нуржанов
Секретарь районного маслихата А. Бараншина
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных
доходов по Узункольскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
________________________________ Д. Бектабанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Узункольского района"
_________________ Е. Муржакупов
Приложение
к решению маслихата
от 19 февраля 2018 года № 181
Перечень решений Узункольского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 442 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-168, опубликовано 16 февраля 2012 года в газете "Нұрлы Жол").
2. Решение маслихата от 23 ноября 2015 года № 369 "О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 442 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6041, опубликовано 18 декабря 2015 года в газете "Нұрлы жол").
3. Решение маслихата от 20 марта 2015 года № 274 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5535, опубликовано 4 мая 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Решение маслихата от 14 октября 2016 года № 41 "О внесении изменения в решение маслихата от 20 марта 2015 года № 274 "О корректировке базовых налоговых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6706, опубликовано 22 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 7582 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, 2016 жылғы 29 тамыздағы "Құқықтық мониторинг жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 486 қаулысына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Нуржанова
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ұзынкөл ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы
______________________ Д. Бектабанов
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ Е. Муржакупов
Мәслихаттың
2018 жылғы 19 ақпандағы
№ 181 шешіміне қосымша
Ұзынкөл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 "Бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелерін белгiлеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-168 болып тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпанда "Нұрлы Жол" газетінде жарияланған).
2. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 қарашадағы № 369 "Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 "Бiрыңғай тiркелген салық ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6041 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 желтоқсанда "Нұрлы Жол" газетінде жарияланған).
3. Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 274 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5535 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Мәслихаттың 2016 жылғы 14 қазандағы № 41 "Мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 274 "Жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6706 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).