О переименовании улицы Кутузова города Павлодара Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 4 и решение маслихата Павлодарской области от 14 июня 2018 года № 230/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июня 2018 года № 5995
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 25 мая 2018 года, учитывая мнение населения соответствующей территории, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Кутузова" города Павлодара на проспект "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии С. Сыздыков
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова

Павлодар облысы Павлодар қаласының Кутузов көшесін қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 4 және Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы № 230/22 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 маусымда № 5995 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 25 мамырдағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының "Кутузов" көшесі "Тәуелсіздік" даңғылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы С. Сыздықов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова