О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 марта 2018 года № 244/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 апреля 2018 года № 5948. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16.09.2020 № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545, опубликовано 2 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 8 июля 2017 года в газете "Ел Акпарат" № 1), следующие изменения:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре, утвержденных указанным решением:
абзац четвертый подпункта 9) пункта 7 изложить в новой редакции: "одинокопроживающие инвалиды (не зависимо от прожиточного минимума); семьи, состоящие из безработных и (или) инвалидов; одинокопроживающие безработные предпенсионного возраста: мужчины и женщины (за два года до выхода на пенсию); неработающие лица, состоящие на учете в противотуберкулезном, онкологическом, наркологическом диспансерах, со среднедушевым доходом, не превышающим величину прожиточного минимума; семьи со среднедушевым доходом не превышающим величину прожиточного минимума";

Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 244/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 сәуірде № 5948 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 16.09.2020 № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 8 шілдесінде № 1 "Ел Ақпарат" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 9) тармақшасының төртінші абзацындағы жаңа басылымда түсіндірілсін: "жалғыз тұратын мүгедектер (ең төменгі күнкөріс шегінен қарамастан); жұмыссыз және (немесе) мүгедектерден тұратын отбасылар; жалғыз тұратын зейнетақы жасы алдындағы жұмыссыздар: ерлермен және әйелдер (зейнеткерлікке шыққанға дейін екі жыл); жан басына шаққандағы орташа табыстары ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын туберкулезге қарсы, онкологиялық, наркологиялық диспансерлерде есепте тұрған жұмыссыз адамдар; жан басына шаққандағы орташа табыстары күнкөріс деңгейінен төмен отбасылар";

абзац пятый подпункта 9) пункта 7 изложить в новой редакции: "безработные, состоявшие на учете в уполномоченном органе на момент смерти; не работавшие предпенсионного возраста: мужчины и женщины (за два года до выхода на пенсию), независимо от регистрации в уполномоченном органе; умершие вследствие онкологического, туберкулезного заболевания, синдрома приобретенного иммунодефицита (далее - СПИД); умершие военнослужащие срочной службы; дети в возрасте до 18 лет; учащиеся средних специальных учебных заведений и студенты очной формы обучения; не работавшие женщины (мужчины), имевшие детей до 7 лет";
абзац четвертый подпункта 10) пункта 7 изложить в новой редакции: "лица, страдающие туберкулезным заболеванием находящиеся на амбулаторном лечении".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Павлодарского городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Айтказина
Секретарь городского маслихата З. Мукашева

7-тармақтың 9) тармақшасының бесінші абзацындағы жаңа басылымда түсіндірілсін: "қайтыс болған уақытта уәкілетті органда есепте тұрған жұмыссыздар; уәкілетті органда тіркелуіне қарамастан зейнеткер жасы алдындағы жұмыс істемеген: ерлермен және әйелдер (зейнеткерлікке шыққанға дейін екі жыл); онкологиялық, туберкулез ауруымен ауырғандар, жұқтырылған қорғаныш тапшылығының белгісі (бұдан әрі – ЖҚТБ) ауруынан қайтыс болғандар; қайтыс болған мерзімді қызмет әскери қызметшілері; 18 жасқа дейінгі балалар, орта білім беретін арнаулы оқу орындарының оқушылары және күндізгі оқу бөліміндегі студенттер; жұмыс істемейтін 7 жасқа дейін балалары бар әйелдер (ерлер)";
7-тармақтың 10) тармақшасының төртінші абзацындағы жаңа басылымда түсіндірілсін: "туберкулез ауруынан зардап шегетін адамдардың амбулаторлық емделуі".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Айтқазина
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Мұқашева