О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 2 июля 2018 года № 278/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2018 года № 6013
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 227/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2017 года № 175/18 "Об областном бюджете на 2018 - 2020 годы", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5761, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Отарқа" и 4 января 2018 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24 742 601" заменить цифрами "24 802 660";
цифры "5 989 229" заменить цифрами "6 049 288";
в подпункте 2) цифры "28 705 679" заменить цифрами "28 765 738";
в пункте 2:
в подпункте 1) цифры "15,4" заменить цифрами "16,5";
в подпункте 2) цифры "15,4" заменить цифрами "16,5";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифры "84,6" заменить цифрами "83,5";
в подпункте 3) цифры "84,6" заменить цифрами "83,5";
в подпункте 4) цифры "84,6" заменить цифрами "83,5";
в пункте 6 цифры "7 500" заменить цифрами "6 697".
2. Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 02 июля 2018 года № 278/32
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XXV сессия,
VI созыв)

Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 201/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 шілдедегі № 278/32 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 6013 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 175/18 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 227/22 шешіміне сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 201/25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"24 742 601" деген сандар "24 802 660" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 989 229" деген сандар "6 049 288" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "28 705 679" деген сандар "28 765 738" деген сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшасында "15,4" деген сандар "16,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "15,4" деген сандар "16,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшасында "84,6" деген сандар "83,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "84,6" деген сандар "83,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "84,6" деген сандар "83,5" деген сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта "7 500" деген сандар "6 697" деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018 жылғы 02
шілдедегі № 278/32 шешіміне
1-қосымша
Екібастұз қалалық

29 288
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
23 071
- расходы на замещение на период обучения основного сотрудника
6 217
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе, в том числе:
55 918
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
44 599
- на оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
11 319
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
74 091
- на частичное субсидирование заработной платы
26 667
- на молодежную практику
26 456
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
10 132
- гранты на реализацию новых бизнес идей
10 836
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
45 392
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
40 472
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 920
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
8 602
на выплату государственной адресной социальной помощи
15 733
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 310
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
31 440
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
338 763
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
702 899
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
3 186 806
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
280 806
- на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего образования
600 000
- на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 046 186
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 259 814

29 288
- тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы
23 071
- оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін шығыстар
6 217
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға, соның ішінде:
55 918
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
44 599
- тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнайы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
11 319
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
74 091
- жалақыны ішінара субсидиялауға
26 667
- жастар тәжірибесіне
26 456
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
10 132
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар
10 836
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
45 392
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
40 472
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
4 920
халықты жұмыспен қамту Орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
8 602
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15 733
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2 310
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
31 440
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
338 763
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
702 899
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
3 186 806
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
280 806
- бастауыш, негізгі орта және жалпы білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
600 000
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайғастыруға
1 046 186
- ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 259 814