О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 22 октября 2018 года № 144-31-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2018 года № 6107
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 97-20-6 "Об Иртышском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5775, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 133 534" заменить цифрами "5 140 485";
цифры "8 110" заменить цифрами "17 670";
цифры "1 350" заменить цифрами "4 302";
цифры "4 633 376" заменить цифрами "4 627 815";
в подпункте 2) цифры "5 145 406" заменить цифрами "5 152 357";
в пункте 4 цифры "6 003" заменить "3 130";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қазандағы № 144-31-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 6107 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ертіс аудандық 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 97-20-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5775 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"5 133 534" сандары "5 140 485" сандарымен ауыстырылсын;
"8 110" сандары "17 670" сандарымен ауыстырылсын;
"1 350" сандары "4 302" сандарымен ауыстырылсын;
"4 633 376" сандары "4 627 815" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5 145 406" сандары "5 152 357" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында "6 003" сандары "3 130" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

179 303
002
Программа занятости
93 004
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 900
006
Оказание жилищной помощи
235
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36 158
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
433
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 422
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 250
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
31 901
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41 320
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41 320
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 556
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
439
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
6 447
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6 878
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
940 745
1
Жилищное хозяйство
128 178
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 396
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 396
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 318
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
638
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 680
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
113 464
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 916
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
108 548
2
Коммунальное хозяйство
797 782
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 026
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
16 026
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

179 303
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93 004
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 900
006
Тұрғын үй көмегі
235
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36 158
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
433
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 422
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 250
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
31 901
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41 320
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41 320
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 556
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
439
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 447
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 878
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
940 745
1
Тұрғын үй шаруашылығы
128 178
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 396
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
11 396
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 318
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
638
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 680
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
113 464
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 916
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
108 548
2
Коммуналдық шаруашылық
797 782
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 026
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
16 026
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі