О внесении изменений в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 23 ноября 2018 года № 164/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2018 года № 6120
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 4 августа 2018 года № 724 "О переименовании Качирского, Лебяжинского районов Павлодарской области", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 123/20 "О Лебяжинском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5763, опубликованное 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "О Лебяжинском районном бюджете", "Лебяжинский районный маслихат", "Лебяжинского районного маслихата" заменить словами "О бюджете района Аққулы", "маслихат района Аққулы", "маслихата района Аққулы";
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4070387" заменить цифрами "4166906";
цифры "382182" заменить цифрами "386883";
цифры "8635" заменить цифрами "10182";
цифры "335" заменить цифрами "2954";
цифры "3679235" заменить цифрами "3766887";
в подпункте 2) цифры "4114836" заменить цифрами "4214958";
в подпункте 5) цифры "-96941" заменить цифрами "-100544";
в подпункте 6) цифры "96941" заменить цифрами "100544";
в пункте 4:
цифры "3750" заменить цифрами "3267";
цифры "21367" заменить цифрами "16594";
в пункте 5 цифры "7608" заменить цифрами "2740";
в пункте 9 цифры "101477" заменить цифрами "85243";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 164/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қарашада № 6120 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 4 тамыздағы "Павлодар облысының Качир, Лебяжі аудандарын қайта атау туралы" № 724 Жарлығына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Лебяжі аудандық бюджеті туралы" № 123/20 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5763 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта және барлық мәтін бойынша "Лебяжі аудандық бюджеті туралы", "Лебяжі аудандық мәслихаты", "Лебяжі аудандық мәслихатының" деген сөздері "Аққулы аудандық бюджеті туралы", "Аққулы аудандық мәслихаты","Аққулы аудандық мәслихатының" деген сөздерімен ауыстырылсын;
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4070387" сандары "4166906" сандарымен ауыстырылсын;
"382182" сандары "386883" сандарымен ауыстырылсын;
"8635" сандары "10182" сандарымен ауыстырылсын;
"335" сандары "2954" сандарымен ауыстырылсын;
"3679235" сандары "3766887" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4114836" сандары "4214958" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-96941" сандары "-100544" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "96941" сандары "100544" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында:
"3750" сандары "3267" сандарымен ауыстырылсын;
"21367" сандары "16594" сандарымен ауыстырылсын;
5-тармағында "7608" сандары "2740" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармағында "101477" сандары "85243" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

183077
002
Программа занятости
81787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5094
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
626
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11740
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36830
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33668
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19549
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
633
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
4940
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8546
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
658052
1
Жилищное хозяйство
54167
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5231
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
631
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
48936
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
48936
2
Коммунальное хозяйство
601879
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37926
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
33809
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4117
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
563953
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
56115
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
507838
3
Благоустройство населенных пунктов

183077
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
81787
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5094
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
626
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11740
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36830
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33668
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33668
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19549
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
633
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4940
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8546
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
658052
1
Тұрғын үй шаруашылығы
54167
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5231
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
631
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
48936
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
48936
2
Коммуналдық шаруашылық
601879
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37926
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
33809
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4117
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
563953
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
56115
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
507838
3
Елді-мекендерді көркейту