О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 46/217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6222
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 100 970 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 570 тысяч тенге;
2) затраты – 101 786 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -816 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 816 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 927 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 067 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 869 тысяч тенге;
2) затраты – 73 124 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 46/217 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6222 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100 970 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 860 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 94 570 мың теңге;
2) шығындар – 101 786 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -816 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 816 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 - 2021 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 72 927 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 067 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 869 мың теңге;
2) шығындар – 73 124 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197 мың теңге.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2019 - 2021 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 121 531 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 087 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 671 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 773 тысяч тенге;
2) затраты – 123 064 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета –-1 533 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 533 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 501 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 555 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 146 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 984 тысяч тенге;
2) затраты – 90 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 229 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Луганского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 068 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 892 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 515 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 661тысяч тенге;
2) затраты – 41 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -465 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 121 531 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 671 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 114 773 мың теңге;
2) шығындар – 123 064 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 533 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 533 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2019 - 2021 жылдарға арналған Красноармейка ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 501 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 555 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 76 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 146 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 984 мың теңге;
2) шығындар – 90 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 229 мың теңге;
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2019 - 2021 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 068 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 892 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 515 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 661 мың теңге;
2) шығындар – 41 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -465 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 465 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2019 - 2021 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 117 902 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 051 тысяч тенге;
2) затраты – 120 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 557 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть в бюджетах сельских округов на 2019 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 511 475 тысяч тенге, в том числе:
Григорьевский – 55 290 тысяч тенге;
Заринский – 50 517 тысяч тенге;
Кенесский – 65 605 тысяч тенге;
Красноармейский – 58 377 тысяч тенге;
Луганский – 28 463 тысяч тенге;
Мичуринский – 49 755 тысяч тенге;
Рождественский – 73 938 тысяч тенге;
Чернорецкий – 62 180 тысяч тенге;
Черноярский – 67 350 тысяч тенге.
11. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
104 410 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
50 202 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых дорог;
13 623 тысяч тенге - на расходы в сфере спорта в Черноярском сельском округе;
2 721 тысяч тенге – на расходы капитального характера в государственных органах;
32 145 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно - коммунального хозяйства;
11 531 тысяч тенге – на расходы текущего характера в сфере образования;
554 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры в Кенесском сельском округе;

1) кірістер – 117 902 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 985 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 051 мың теңге;
2) шығындар – 120 459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 557 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Аудандық бюджеттен ауылдық округінің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі 2019 жылға арналған аудандық бюджетте жалпы 511 475 мың теңге сомада ескерілсін, оның ішінде:
Григорьевка – 55 290 мың теңге;
Заря – 50 517 мың теңге;
Кеңес – 65 605 мың теңге;
Красноармейка – 58 377 мың теңге;
Луганск – 28 463 мың теңге;
Мичурин – 49 755 мың теңге;
Рождественка – 73 938 мың теңге;
Чернорецк – 62 180 мың теңге;
Черноярка – 67 350 мың теңге;
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округ бюджеттеріне берілетін трансферттер келесі көлемінде қарастырылсын:
104 410 мың теңге - кейбір санаттардағы азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне жалақыны көтеруге;
50 202 мың теңге - ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеуге;
13 623 мың теңге – Черноярка ауылдық округіндегі спорт саласындағы шығындарға;
2 721 мың теңге – мемлекеттік органдарда күрделі сипаттағы шығындарға;
32 145 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
11 531 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы сипаттағы шығындарға;
554 мың теңге – Кеңес ауылдық округінде мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;

10 312 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18.06.2019 № 55/249 (вводится в действие с 01.01.2019); от 11.10.2019 № 60/263 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, учесть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

10 312 мың теңге - мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 18.06.2019 № 55/249 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.10.2019 № 60/263 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.