О внесении изменений в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы"
Решение ХХVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 17 апреля 2018 года № 200. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 18 апреля 2018 года № 1469. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 декабря 2017 года № 182 "О бюджете города Алматы на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1440, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 165) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "423 307 796" заменить цифрами "448 017 039";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "367 135 212" заменить цифрами "388 531 749";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "1 101 711" заменить цифрами "4 414 417".
в подпункте 2):
цифры "417 408 186" заменить цифрами "467 501 574,5".
в подпункте 3):
цифры "9 001 148" заменить цифрами "9 879 067".
в подпункте 4):
цифры "11 762 042" заменить цифрами "20 237 885";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "11 762 042" заменить цифрами "22 177 032".
в подпункте 5):
цифры "-14 863 580" заменить цифрами "-49 601 487,5".
в подпункте 6):
цифры "14 863 580" заменить цифрами "49 601 487,5".
в пункте 6 цифры "4 771 760" заменить цифрами "4 897 652";
в пункте 7 цифры "2 868 049" заменить цифрами "2 975 543";
в пункте 8 цифры "15 978 941" заменить цифрами "17 039 790";
в пункте 9 цифры "95 959 391" заменить цифрами "98 729 912";
в пункте 10 цифры "17 421 323" заменить цифрами "17 847 795";
в пункте 11 цифры "17 302 533" заменить цифрами "18 795 923";
в пункте 12 цифры "58 933 433" заменить цифрами "86 306 068";
в пункте 13 цифры "17 267 950" заменить цифрами "22 233 149";
в пункте 14 цифры "7 826 613" заменить цифрами "9 064 258";

VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 182 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХV сессиясының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 200 шешiмi. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2018 жылғы 18 сәуірде № 1469 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы XXV сессиясының "Алматы қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 182 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1440 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2017 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 165 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"423 307 796" сандары "448 017 039" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "367 135 212" сандары "388 531 749" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 101 711" сандары "4 414 417" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"417 408 186" сандары "467 501 574,5" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"9 001 148" сандары "9 879 067" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасында:
"11 762 042" сандары "20 237 885" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "11 762 042" сандары "22 177 032" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-14 863 580" сандары "-49 601 487,5" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"14 863 580" сандары "49 601 487,5" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармағында "4 771 760" сандары "4 897 652" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармағында "2 868 049" сандары "2 975 543" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармағында "15 978 941" сандары "17 039 790" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармағында "95 959 391" сандары "98 729 912" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармағында "17 421 323" сандары "17 847 795" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармағында "17 302 533" сандары "18 795 923" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармағында "58 933 433" сандары "86 306 068" сандарымен ауыстырылсын;
13 тармағында "17 267 950" сандары "22 233 149" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармағында "7 826 613" сандары "9 064 258" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 15 цифры "11 939 096" заменить цифрами "16 180 581";
в пункте 16 цифры "2 771 798" заменить цифрами "4 106 296";
в пункте 17 цифры "48 469 153" заменить цифрами "53 769 702";
в пункте 18 цифры "21 123 199" заменить цифрами "27 274 816".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы Козлова С. и заместителя акима города Алматы Жунусову А. (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XXVII-й
сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Матыжанов
Секретарь
маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XXVII-й
сессии маслихата
города Алматы
VI-го созыва

15 тармағында "11 939 096" сандары "16 180 581" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "2 771 798" сандары "4 106 296" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "48 469 153" сандары "53 769 702" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "21 123 199" сандары "27 274 816" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
XXVII сессиясының төрағасы
К. Матыжанов
VI сайланған Алматы
қаласы мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXVII
сессиясының

70 923
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
25 817
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 431 542
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы
1 154 506
015
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территорий от природных стихийных бедствий
277 036
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
130 143
030
Развитие объектов мобилизационной подготовки и чрезвычайных ситуаций
130 143
387
Территориальный орган, уполномоченных органов в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, Гражданской обороны, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 317 118
003
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
1 009 102
004
Мероприятия гражданской обороны города республиканского значения, столицы
308 016
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17 039 790
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
13 557 535
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы
10 926 305
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
18 000
007
Капитальные расходы государственного органа
2 375 289
012
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
121 678
013
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
62 835
014
Организация содержания служебных животных
53 428
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
349 956
021
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
349 956
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 132 299
004
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 132 299
04
Образование
98 729 912,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 693 411,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 656 511,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 036 900,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 676 331
006
Сейсмоусиление детских дошкольных организаций в городе Алматы
152 821
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения

70 923
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғаныс
25 817
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 431 542
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
1 154 506
015
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау бойынша жұмыстар жүргізу
277 036
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
130 143
030
Жұмылдыру дайындығы және төтенше жағдайлар объектілерін дамыту
130 143
387
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар, азаматтық қорғаныс саласындағы органдардың аумақтық органы
1 317 118
003
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстары
1 009 102
004
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың азаматтық қорғаныс іс-шаралары
308 016
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17 039 790
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
13 557 535
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету
10 926 305
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
18 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 375 289
012
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
121 678
013
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
62 835
014
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
53 428
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
349 956
021
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
349 956
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 132 299
004
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 132 299
04
Бiлiм беру
98 729 912
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 693 411,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 656 511,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 036 900,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 676 331
006
Алматы қаласында мектепке дейінгі ұйымдардың сейсмикалық күшейту
152 821
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау

366 900
011
Капитальные расходы государственного органа
12 088
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
286 049
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
124 478
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
274 171
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7 215
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
507 935
05
Здравоохранение
17 847 795
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 232 248
006
Услуги по охране материнства и детства
220 607
007
Пропаганда здорового образа жизни
196 451
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
814 678
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
512
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 877 257
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
185 977
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 691 280
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 743 171
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 743 171
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
194 144
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
194 144
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
31 148
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
31 148
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 769 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
227 358
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан

366 900
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 088
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
286 049
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
124 478
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
274 171
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
7 215
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
507 935
05
Денсаулық сақтау
17 847 795
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 232 248
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
220 607
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
196 451
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
814 678
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
512
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 877 257
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
185 977
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 691 280
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 743 171
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 743 171
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
194 144
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
194 144
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
31 148
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 148
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 769 827
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
227 358
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру

53 768
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
136 411
030
Капитальные расходы государственного органа
10 973
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5 336 294
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 795 923
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 895 102
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
507 413
006
Государственная адресная социальная помощь
550 319
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 054 101
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
264 760
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 509
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
853 967
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
774 208
037
Социальная реабилитация
79 759
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 809 824
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 809 824
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 314
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
4 018 527
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4 018 527
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 768 775
003
Программа занятости
2 077 992
007
Оказание жилищной помощи
54 864
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 097 306

53 768
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
136 411
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10 973
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5 336 294
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 795 923
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 895 102
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
507 413
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
550 319
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 054 101
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
264 760
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 509
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
853 967
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
774 208
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 759
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 809 824
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 809 824
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 314
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 018 527
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
4 018 527
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 768 775
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 077 992
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
54 864
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 097 306

009
Социальная поддержка инвалидов
1 557 203
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 311 064
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 150
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 627
030
Обеспечение деятельности центров занятости
342 569
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 903 467
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
573 509
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 324
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
535 400
026
Капитальные расходы государственного органа
31 685
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
92 962
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
456 388
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
154 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
39 399
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
26 780
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
107 167
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
95 926
003
Капитальные расходы государственного органа
11 241
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
86 306 068
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 780 392
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 780 392
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
27 030
031
Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020
27 030
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы

009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 557 203
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 311 064
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 150
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
195 627
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
342 569
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 903 467
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
573 509
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 324
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
535 400
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
31 685
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
92 962
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
456 388
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
154 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
39 399
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
107 167
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
95 926
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 241
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
86 306 068
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
1 780 392
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 780 392
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
27 030,0
031
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың объектілерін жөндеу
27 030,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы

005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
402 258
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9 064 258
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
9 016 866
012
Развитие теплоэнергетической системы
9 016 866
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
47 392
029
Развитие газотранспортной системы
47 392
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16 180 581
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
4 167 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
174 488
003
Капитальные расходы государственного органа
24 290
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
13 000
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 401
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
207 814
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
74 786
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 600
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
159 073
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 000 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 279 942
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 207 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
473 881
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
473 881
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
11 161 297
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
115 423
004
Мероприятия по охране окружающей среды
7 783 149
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
2 892 221
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий

005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
402 258
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9 064 258
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 016 866
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
9 016 866
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
47 392
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
47 392
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16 180 581
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
4 167 450
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 488
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 290
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 000
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 401
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
207 814
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
74 786
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 600,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
159 073
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 000 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 279 942
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 207 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
473 881
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
473 881
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
11 161 297
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 423
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
7 783 149
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
2 892 221
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау

466 945
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
5 943 019
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
293 128
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
5 257 538
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
315 946
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
315 946
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 487 610
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 487 610
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
363 752
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
363 752
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
735 028
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
735 028
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 461 200
031
Строительство комплекса административных зданий
1 461 200
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
179 010
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
179 010
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
371 646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
143 077
003
Капитальные расходы государственного органа
17 924
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
210 645
14
Обслуживание долга
27 643
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
27 643
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов

466 945
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
5 943 019
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
293 128
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
5 257 538
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
101 353
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
315 946
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
315 946
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 487 610
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 487 610
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
363 752
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
363 752
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
735 028
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
735 028
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 461 200
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
1 461 200
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
179 010
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
179 010
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
371 646
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 077
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 924
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
210 645
14
Борышқа қызмет көрсету
27 643
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
27 643
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету