О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Решение ХХXIII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 14 сентября 2018 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 28 сентября 2018 года № 1499. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы Садыкова Б.Н.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXIII-й cессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
Б. Садыков
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 14 сентября 2018 года № 257
Дополнительно предоставляемые лекарственные средства отдельным
категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно
Нозология
Наименование лекарственных средств
Форма обращения
1
Метастатическая меланома
Дабрафениб (Тафинлар)
Капсула 75 миллиграмм
2
Метастатическая меланома
Вемурафениб (Зелбораф)
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 240 миллиграмм
3
Колоректальный рак
Регорафениб (Стиварга)
Таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 40 миллиграмм
4
Системная красная волчанка
Белимумаб
Лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий 400 миллиграмм
5
Хронический лимфоцитарный лимфолейкоз
Ибрутиниб
Капсула 140 миллиграмм
6
Рассеянный склероз
Натализумаб (Тайсабри)
Концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 миллиграмм/15 миллилитр

Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттарды қосымша беру туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXIII сессиясының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 257 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 1499 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде тегін дәрілік заттар осы шешімнің қосымшасына сәйкес қосымша берілсін.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.Н. Садықовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының ХХХІІІ
сессиясының төрағасы
Б. Садықов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
Алматы қаласы мәслихатының
2018 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 257 шешіміне қосымша
Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емделу кезінде
тегін қосымша берілетін дәрілік заттар
Нозология
Дәрілік заттардың атауы
Өтініш нысаны
1.
Метастатикалық меланома
Дабрафениб (Тафинлар)
75 миллиграммдық капсула
2.
Метастатикалық меланома
Вемурафениб (Зелбораф)
Үлбірлі қабықпен қапталған, таблеткалар, 240 миллиграмм
3.
Колоректальды қатерлі ісігі
Регорафениб (Стиварга)
Үлбірлі қабықпен қапталған, таблеткалар, 40 миллиграмм
4.
Жүйелі қызыл жегі
Белимумаб
Инфузия ерітіндісін дайындау үшін концентратты дайындауға арналған, лиофилизат, 400 миллиграмм
5.
Созылмалы лимфоцитарлық лимфолейкоз
Ибрутиниб
140 миллиграммдық капсула
6.
Шашыраңқы склероз
Натализумаб (Тайсабри)
Инфузия ерітіндісін дайындауға арналған концентрат, 300 миллиграмм/ 15 миллилитр