Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2018 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5065.Утратило силу решением акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15.08.2019 № 7.
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 15.08.2019 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного и ветеринарно-санитарного инспектора Аккайынского района от 14 ноября 2018 года №08-11/761, аким сельского округа Шагалалы РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий, в связи с возникновением болезни туберкулез среди крупного рогатого скота на территории животноводческих ферм товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция", расположенных в селе Степное сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
сельского округа Шагалалы
Г. Добромирова

Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 16 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5065 болып тіркелді. Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Шағалалы ауылдық округі əкімінің 15 тамыз 2019 жыл № 7 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Шағалалы ауылдық округі əкімінің 15.08.2019 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңы 10-1 бабының 7) тармағына сәйкес, Аққайың ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2018 жылғы 14 қарашадағы №08-11/761 ұсынысы негізінде Шағалалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан туберкулез ауруы анықталуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округінің Степное ауылында орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы ауыл шаруашылық тәжірибе станциясы" жауапкершілігі шексіз серіктестігінің мал шаруашылық фермалар аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шағалалы ауылдық
округі әкімі
Г. Добромирова