О внесении изменений и дополнения в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 4 апреля 2018 года № XXIII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 апреля 2018 года № 4136
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХХІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № ХХ-1 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4045, опубликованно 19 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "219 010" заменить цифрами "243 895";
цифры "371" заменить цифрами "7 580";
цифры "199 985" заменить цифрами "217 661".
в подпункте 2):
цифры "219 010" заменить цифрами "243 895".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "64 705" заменить цифрами "73 089";
цифры "181" заменить цифрами "1 556";
цифры "61 429" заменить цифрами "68 438".
в подпункте 2):
цифры "64 705" заменить цифрами "73 089".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "57 767" заменить цифрами "67 736";
цифры "56" заменить цифрами "62";
цифры "55 118" заменить цифрами "65 081".
в подпункте 2):
цифры "57 767" заменить цифрами "67 736".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "127 804" заменить цифрами "175 982";
цифры "500" заменить цифрами "22 406";
цифры "110 884" заменить цифрами "137 156".
в подпункте 2):
цифры "127 804" заменить цифрами "175 982".
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "71 583" заменить цифрами "84 311";
цифры "541" заменить цифрами "11 856";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 сәуірдегі № XXIII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 сәуірде № 4136 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХХІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХ-1 "2018-2020 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4045 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"219 010" деген сандар "243 895" деген сандармен ауыстырылсын;
"371" деген сандар "7 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"199 985" деген сандар "217 661" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"219 010" деген сандар "243 895" деген сандармен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"64 705" деген сандар "73 089" деген сандармен ауыстырылсын;
"181" деген сандар "1 556" деген сандармен ауыстырылсын;
"61 429" деген сандар "68 438" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"64 705" деген сандар "73 089" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"57 767" деген сандар "67 736" деген сандармен ауыстырылсын;
"56" деген сандар "62" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 118" деген сандар "65 081" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"57 767" деген сандар "67 736" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"127 804" деген сандар "175 982" деген сандармен ауыстырылсын;
"500" деген сандар "22 406" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 884" деген сандар "137 156" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"127 804" деген сандар "175 982" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"71 583" деген сандар "84 311" деген сандармен ауыстырылсын;
"541" деген сандар "11 856" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "60 690" заменить цифрами "62 103".
в подпункте 2):
цифры "71 583" заменить цифрами "84 311".
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме 62 333 тысяч тенге, в том числе:
33 059 тысяч тенге – на текущее содержание учреждений образования, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 2 676 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 668 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 6 018 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 23 028 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 669 тысяч тенге.
11 222 тысяч тенге - на текущие затраты аппаратов акима сельских округов, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 4 089 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 3 145 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 3 244 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 744 тысяч тенге.
2 252 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 1 452 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 800 тысяч тенге;
800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов, в том числе:
Уильскому сельскому округу – 800 тысяч тенге;
15 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категории граждан, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 15 000 тысяч тенге.".

"60 690" деген сандар "62 103" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"71 583" деген сандар "84 311" деген сандармен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен 62 333 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 33 059 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 2 676 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 668 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 6 018 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 28 028 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 669 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы шығындарына – 11 222 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 4 089 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 3 145 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 3 244 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 744 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 2 252 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 1 452 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 800 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 800 мың теңге, оның ішінде:
Ойыл ауылдық округіне – 800 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 15 000 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 7. 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
С. Сарсенгалиева
Секретарь районного маслихата: Т. Бейскали

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
С. Сарсенгалиева
Аудандық мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали