О внесении изменений в решение районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 10 сентября 2018 года № 202-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 сентября 2018 года № 4240
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2018-2020 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХX сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № 139-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликовано 12 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 641 961" заменить цифрами "4 103 427";

Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 202-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қыркүйекте № 4240 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 14 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 139-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 санымен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 641 961" сандары "4 103 427" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "1 671 738" заменить цифрами "2 133 204".
в подпункте 2):
цифры "3 744 717" заменить цифрами "4 206 183".
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).

"1 671 738" сандары "2 133 204" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"3 744 717" сандары "4 206 183" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.