Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 28 февраля 2018 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 марта 2018 года № 4479. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 20 марта 2019 года № 245
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 20.03.2019 № 245 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 13 сентября 2017 года № 827 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4222, опубликовано 11 октября 2017 года в газете "Панорама Шымкента" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 октября 2017 года).

Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 ақпандағы № 101 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 20 наурызда № 4479 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 245 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 20.03.2019 № 245 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.
2. Шымкент қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі № 827 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4222 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қазандағы "Шымкент келбеті" газетінде және 2017 жылғы 16 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. "Шымкент қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
4. Исполнение настоящего постановления возложить на руководителя отдела занятости и социальных программ города Шымкент М. Нышамбаева.
5 Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Г. Курманбекову.
6 Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Сауранбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент от "28"

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласының аумағында таратылатын мерзімде баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы М.Нышамбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Г.Құрманбековаға жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Сауранбаев
Шымкент қаласы
әкімдігінің "28" ақпандағы

февраля 2018 года № 101
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование учреждения
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной психоневрологический диспансер" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области
1027
4
41
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Южно-Казахстанской области

2018 жылғы № 101
қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны
1.
Оңтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқындағы "Облыстық жүйке аурулар диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1027
4
41
2.
Оңтүстік Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқындағы "Облыстық кардиологиялық орталық" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны