О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2018 года № 36/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 декабря 2018 года № 4839
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22/2 "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4404, опубликовано 10 февраля 2018 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 февраля 2018 года) следующие изменений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 526 тысяч тенге:
налоговые поступления –42 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 748 тысяч тенге;
2) затраты –142 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Бугунского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 555 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 126 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 982 тысяч тенге;
2) затраты – 49 555 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 36/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 4839 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/2 "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4404 тіркелген, 2018 жылы 10 ақпандағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2018 жылы 13 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 142 526 мың теңге:
салықтық түсiмдер –42 528 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 99 748 мың теңге;
2) шығындар – 142 526 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бөген ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 49 555 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 447 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 126 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 982 мың теңге;
2) шығындар – 49 555 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет Шубарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 652 тысяч тенге:
налоговые поступления –12 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 883 тысяч тенге;
2) затраты –59 652 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 19 изложить в следующей редакции:
"19. Утвердить бюджет Шубарсуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 978 тысяч тенге:
налоговые поступления –35 756 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 390 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 29 832 тысяч тенге;
2) затраты –65 978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
20. Приложелония 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
21. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Шұбар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 652 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 300 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 883 мың теңге;
2) шығындар – 59 652 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"19. Шұбарсу ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 978 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 756 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 390 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 832 мың теңге;
2) шығындар – 65 978 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
20. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 ,6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
21. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Ордабасинского районного маслихата после его официального опубликования.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Абжалов
Секретарь районного маслихата Б. Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 36/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22/2
Бюджет Бадамского сельского округа на 2018 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Ордабасы аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
22. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С.Абжалов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садвахасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 қарашадағы № 36/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22/2
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Бадам ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

9 829
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Погашение бюджетных кредитов
0
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Поступления займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Программа
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 36/1
Приложение 10 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22/2
Бюджет Женисского сельского округа на 2018 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

9 829
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
0
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 қарашадағы № 36/1
шешіміне 4-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22/2
шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Жеңіс ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3