О районном бюджете на 2019-2021
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 26 декабря 2018 года № 4852. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4843,Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 488 807 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 950 047 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29 932 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52 819 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 456 009 тысяч тенге;
2) затраты – 58 707 761 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 867 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -244 821 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 821 тысяч тенге:
поступление займов – 75 750 тысяч тенге;
погашение займов – 49 883 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 218 954 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 26.12.2019 № 47-431-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 55 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога 50 процентов в областной бюджет.
3. Установить объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет района на 2019 год в сумме 31 507 073 тысяч тенге.
4. Предусмотреть размеры субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, села, поселка, сельских округов на 2019 год в общей сумме 5 172 915 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ Жемисти

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 4852 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2-тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4843 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 58 488 807 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 950 047 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29 932 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 819 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 456 009 мың теңге;
2) шығындар – 58 707 761 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 867 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 75 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 821 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 821 мың теңге:
қарыздар түсімі – 75 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 883 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218 954 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 47-431-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2019 жылы облыстық бюджетке аудандық бюджеттен төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 55 пайыз, әлеуметтік салықтан 50 пайыз және төлем көзінен салық салынбатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативі белгіленсін.
3. 2019 жылы облыстық бюджеттен ауданның бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі – 31 507 073 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2019 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар мөлшерінің жалпы сомасы 5 172 915,0 мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:

117 055 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжар
251 751 тысяч тенге;
сельский округ Дарбаза
75 022 тысяч тенге;
сельский округ Жибекжолы
346 052 тысяч тенге;
сельский округ Куркелес
842 000 тысяч тенге;
сельский округ Дербисек
405 020 тысяч тенге;
сельский округ Акжар
153 983 тысяч тенге;
сельский округ Капланбек
486 132 тысяч тенге;
сельский округ Тегисшил
186 932 тысяч тенге;
сельский округ Жилга
164 649 тысяч тенге;
посҰлок Коктерек
120 319 тысяч тенге;
сельский округ Жартытобе
389 928 тысяч тенге;
город Сарыагаш
1 634 072 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 56 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных в 2019 году на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, в разрезе бюджетных программ согласно 4 приложения.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год согласно 5 приложения.
8. Утвердить перечень бюджетных программ города районного значения, поселка и сельского округа на 2019 год согласно 6 приложения.

Жемісті ауылдық округіне 117 055 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округіне 251 751 мың теңге;
Дарбаза ауылдық округіне 75 022 мың теңге;
Жібек-жолы ауылдық округіне 346 052 мың теңге;
Құркелес ауылдық округіне 842 000 мың теңге;
Дербісек ауылдық округіне 405 020 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне 153 983 мың теңге;
Қапланбек ауылдық округіне 486 132 мың теңге;
Тегісшіл ауылдық округіне 186 932 мың теңге;
Жылға ауылдық округіне 164 649 мың теңге;
Көктерек кентіне 120 319 мың теңге;
Жартытөбе ауылдық округіне 389 928 мың теңге;
Сарыағаш қаласына 1 634 072 мың теңге.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 56 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2019 жылға арналған даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған әрбір аудандық маңызы бар қаланың, кенттің және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Умирзаков
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-308-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 26.12.2019 № 47-431-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

10. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы Б. Умирзаков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 32-308-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 47-431-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-308-VI
Перечень бюджетных программ каждого города районного значения, села, поселка и сельского округа на 2019 год.
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 27.11.2019 № 44-410-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Аппарат акима Алимтауского сельского округа

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Жалпы білім беру
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 32-308-VI
шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған әрбір аудандық маңызы бар қаланың, кенттің және ауылдық округтердiң бюджеттiк бағдарламалары тізбесі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 44-410-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi).
Функционалдық топ
сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Әлімтау ауылдық округі әкімі аппараты