О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 ноября 2018 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 6 декабря 2018 года № 4823. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/336-VІ "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 131 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4353, опубликовано 13 января 2018 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 208 481 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 752 090 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 884 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 806 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 438 701 тысяч тенге;
2) затраты – 13 523 935 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 574 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 112 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 028 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 028 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 11 291 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 314 207 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 198 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 4823 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/336-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 131 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4353- нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 208 481 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 752 090 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 884 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 806 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 438 701 мың теңге;
2) шығындар – 13 523 935 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 574 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 54 112 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 538 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 028 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 028 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 291 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 314 207 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 62,9 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Созакского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь районного маслихата Б.Байгараев
Приложение к решению
Созакского районного
маслихата от 23 ноября
2018 года № 198
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 22 декабря
2017 года № 131
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс

"2. 2018 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 62,9 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Созақ ауданында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 23 қарашадағы
№ 198 шешіміне қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 131 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3