О присвоении наименований безымянным улицам населенных пунктов в сельском округе Рыскулова
Решение акима Рыскуловского сельского округа Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 18 июля 2018 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 июля 2018 года № 4703
В соответсвии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 6 апреля 2018 года, аким сельского округа Рыскулова РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам в населенных пунктах Азаттық, Шукурбулак, Тастыбулак сельского округа Рыскулов следующие наименования:
1) улице № 1 населенного пункта Азаттык-наименование Бирлик;
2) улице № 3 населенного пункта Азаттык- наименование Байшешек;
3) улице № 4 населенного пункта Азаттык- наименование Жас Оркен;
4) улице № 5 населенного пункта Азаттык- наименование Ырыс;
5) улице № 6 населенного пункта Азаттык- наименование Достык;
6) улице № 7 населенного пункта Азаттык- наименование Игилик;
7) улице № 8 населенного пункта Азаттык- наименование Нурлы;
8) улице № 9 населенного пункта Азаттык- наименование Келешек;
9) улице № 10 населенного пункта Азаттык- наименование Бейбитшилик;
10) улице № 11 населенного пункта Азаттык- наименование Жемисти;
11) улице № 12 населенного пункта Азаттык- наименование Ынтымак;
12) улице № 13 населенного пункта Азаттык- наименование Тауелсиздик;
13) улице № 14 населенного пункта Азаттык- наименование Байтерек;
14) улице № 15 населенного пункта Азаттык- наименование Изет;
15) улице № 16 населенного пункта Азаттык- наименование Атамекен;
16) улице № 17 населенного пункта Азаттык- наименование Рахмет;
17) улице № 18 населенного пункта Азаттык- наименование Жастыкшак;
18) улице № 19 населенного пункта Азаттык- наименование Шапагат;
19) улице № 20 населенного пункта Азаттык- наименование Жаксылык;
20) улице № 21 населенного пункта Азаттык- наименование Зерде;
21) улице № 22 населенного пункта Азаттык- наименование Корикти;
22) улиц № 23 населенного пункта Азаттык- наименование Самал;
23) улице № 24 населенного пункта Азаттык- наименование Желтоксан;
24) улице № 27 населенного пункта Азаттык- наименование Сакен Сейфулин;
25) улице № 1 населенного пункта Тастыбулак- наименование Наурыз;
26) улице № 2 населенного пункта Тастыбулак- наименование Бастау;
27) улице № 1 населенного пункта Шукурбулак- наименование Астана;
28) улице № 2 населенного пункта Шукурбулак- наименование Көктем.

Рысқұлов ауылдық округіндегі елді мекендердегі атаусыз көшелерге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 шілдедегі № 22 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 4703 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және 2018 жылғы 6 сәуірдегі Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Рысқұлов ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рысқұлов ауылдық округі Азаттық, Шұқырбұлақ, Тастыбұлақ елді мекендердегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге-Бірлік атауы;
2) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 3 көшеге-Бәйшешек атауы;
3) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 4 көшеге-Жас өркен атауы;
4) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 5 көшеге-Ырыс атауы;
5) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 6 көшеге-Достық атауы;
6) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 7 көшеге-Игілік атауы;
7) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 8 көшеге-Нұрлы атауы;
8) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 9 көшеге-Келешек атауы;
9) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 10 көшеге-Бейбітшілік атауы;
10) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 11 көшеге-Жемісті атауы;
11) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 12 көшеге-Ынтымақ атауы;
12) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 13 көшеге-Тәуелсіздік атауы;
13) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 14 көшеге-Бәйтерек атауы;
14) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 15 көшеге-Ізет атауы;
15) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 16 көшеге-Атамекен атауы;
16) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 17 көшеге-Рахмет атауы;
17) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 18 көшеге-Жастық шақ атауы;
18) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 19 көшеге-Шапағат атауы;
19) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 20 көшеге-Жақсылық атауы;
20) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 21 көшеге-Зерде атауы;
21) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 22 көшеге-Көрікті атауы;
22) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 23 көшеге-Самал атауы;
23) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 24 көшеге-Желтоқсан атауы;
24) Азаттық ауылындағы атауы жоқ № 27 көшеге-Сәкен Сейфулин атауы;
25) Тастыбұлақ ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге-Наурыз атауы;
26) Тастыбұлақ ауылындағы атауы жоқ № 2 көшеге-Бастау атауы;
27) Шұқырбұлақ ауылындағы атауы жоқ № 1 көшеге-Астана атауы;
28) Шұқырбұлақ ауылындағы атауы жоқ № 2 көшеге-Көктем атауы.

2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Рыскуловского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование периодические печатные издания, распространяемых на территории Тюлькубасского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Тюлькубасского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настояшего решения возложить на заместителя акима сельского округа Рыскулова Н.Кадырбекова
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М.Аманов

2. "Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Түлкібас ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолдануын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рысқұлов ауылдық округі әкімінің орынбасары Н.Қадырбековаға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі: М.Аманов