Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Шардаринского района
Постановление акимата Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 8 июня 2018 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 июня 2018 года № 4645. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 15 июля 2020 года № 172
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шардаринского района Туркестанской области от 15.07.2020 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 28 февраля 2018 года № 89 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Шардаринского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476, опубликованный 30 марта 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 марта 2018 года).

Шардара ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 8 маусымдағы № 301 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 25 маусымда № 4645 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 15 шілдедегі № 172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 15.07.2020 № 172 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9), тармақшаларына сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата- анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 89 "Шардара ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4476 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 30 наурызда "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

5. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

5. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района после его официального опубликования.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Шомпиева.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Кистауов
Приложение 1
к постановлению
акимата Шардаринского
района от "8" июня
2018 года № 301
Перечень организаций Шардаринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары
Б.Шомпиевке жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Кистауов
Шардара ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "8" маусымдағы
№ 301 қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Шардара ауданы ұйымдарының тізімі

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Шардаринского района Туркестанской области от 16.01.2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Шардаринского района акимата Шардаринского района
86
1
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардаринская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области
920
1
5
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардара сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шардаринского района.
49
1
1
4.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардара жасыл аймақ" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шардаринского района.
47
1
1
5.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарные услуги Шардаринского района" отдела ветеринарии акимата Шардаринского района
90
1
1
6.
Акционерное общество "Шардаринская гидроэлектростанция"
158
1
1
7.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
1
2
8.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Шардара-балық-1"
40
1
1
9.
Индивидуальный предприниматель "Жалгасбаев"
40
1
1
10.
Шардаринский филиал Товарищество с ограниченной ответственностью "Оңтүстік жарық Транзит"
103
1
1
11
Коммунальное государственное учреждение "Шардаринское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Туркестанской области
70
1
1
Всего:
1853
16
Приложение 2
к постановлению
акимата Шардаринского
района от "8" июня
2018 года № 301
Перечень организаций Шардаринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Шардаринского района Туркестанской области от 16.01.2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардара жасыл аймақ" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шардаринского района.
47
1
1
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардара сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шардаринского района.
49
1
1
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Шардаринская центральная районная больница" управления общественного здоровья Туркестанской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 16.01.2020 № 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Шардара аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
86
1
1
2.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
920
1
5
3.
Шардара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шардара сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
1
1
4.
Шардара ауданы әкімдігінің тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шардара жасыл аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
47
1
1
5.
Шардара ауданы әкімдігі ветеринария бөлімінің "Шардара аудандық ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
90
1
1
6.
"Шардара су электр стансасы" акционерлік қоғамы
158
1
1
7.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
1
2
8.
"Шардара-балық-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
40
1
1
9.
Жеке кәсіпкер "Жалгасбаев"
40
1
1
10.
"Оңтүстік жарық Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Шардара филиалы
103
1
1
11.
Түркістан облысының табиғи ресустар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Шардара орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
70
1
1
Барлығы
1853
16
Шардара ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "8" маусымдағы
№ 301 қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленетін Шардара ауданы ұйымдарының тізімі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 16.01.2020 № 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Шардара ауданы әкімдігінің тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шардара жасыл аймақ" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
47
1
1
2.
Шардара ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Шардара сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
49
1
1
3.
Түркістан облысының қоғамдық денсаулық басқармасының "Шардара аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

920
1
2
4.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
112
1
1
5.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 1 Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
76
1
1
6.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
1
1
Всего:
1454
7
Приложение 3
к постановлению
акимата Шардаринского
района от "8" июня
2018 года № 301
Перечень организаций Шардаринского района для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Шардаринского района Туркестанской области от 16.01.2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 16" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
154
1
1
2.
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная школа-интернат № 3 имени Маулена Калмырзы" управление развития человеческого потенциала Туркестанской области
140
1
1
3.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская футбольная школа Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
50
1
1
4.
Коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа № 2 Шардаринского района" отдела физической культуры и спорта Шардаринского района акимата Шардаринского района
112
1
1
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринский районный дом школьников" отдела образования Шардаринского района акимата Шардаринского района
79
1
1
6.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Шардаринская детская музыкальная школа" отдела образования Шардаринского района акимата Шардаринского района
72
1
1
7.
Сельскохозяйственный производственный кооператив "Хамит"
250
1
1
Всего:
857
7

920
1
2
4.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 2 Шардара аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
1
1
5.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 1 Шардара ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
76
1
1
6.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
1
1
Барлығы
1454
7
Шардара ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "8" маусымдағы
№ 301 қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленетін Шардара ауданы ұйымдарының тізімі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 16.01.2020 № 9 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (% жұмыскерлердің тізімдік саны)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№ 16 Колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
154
1
1
2.
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Мәулен Қалмырза атындағы № 3 мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
140
1
1
3.
Шардара ауданы әкімдігі Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шардара аудандық балалар мен жасөспірімдер футбол мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
1
1
4.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 2 Шардара аудандық балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
112
1
1
5.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық білім бөлімінің "Шардара аудандық оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
79
1
1
6.
Шардара ауданы әкімдігінің Шардара аудандық білім бөлімінің "Шардара балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
72
1
1
7.
"Хамит" ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативі
250
1
1
Барлығы
857
7