Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Риддеру
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2018 года № 24/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 октября 2018 года № 5-4-178. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 30/8-VI
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.02.2019 № 30/8-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 09 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14285) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить следующие тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твҰрдых бытовых отходов по городу Риддеру:
1) для физических лиц – 243 (двести сорок три) тенге на одного человека в месяц;
2) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей – 1774 (одна тысяча семьсот семьдесят четыре) тенге за один кубический метр.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Риддерского городского маслихата от 28 февраля 2014 года № 24/8-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3209, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 04 апреля 2014 года);
2) решение Риддерского городского маслихата от 12 апреля 2016 года № 2/5-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 28 февраля 2014 года № 24/8-V "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Риддеру" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 05 мая 2016 года).

Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 24/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 қазандае № 5-4-178 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 30/8-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 28.02.2019 № 30/8-VI шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14285 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Риддер қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жаратуд және көмудің келесі тарифтері бекітілсін:
1) жеке тұлғалар үшін – бір адамға айына 243 (екі жүз қырық үш) теңге;
2) заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін - бір кубтік метр үшін – 1774 (бір мың жеті жүз жетпіс төрт) теңге.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/8-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, тиеп шығаруға, көмуге және жоюға тарифтерді бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3209 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінің 2014 жылы 04 сәуірдегі санында жарияланған);
2) Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/5-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 24/8-V "Риддер қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4511 тіркелген, 2016 жылғы 05 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, для бюджетных учреждений, финансируемых из местного бюджета, вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии В. Козлов
Секретарь городского маслихата И. Панченко

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік мекемелер үшін 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Козлов
Қалалық мәслихат хатшысы И. Панченко