О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5-8-191. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 45-5-VI
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 45-5-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5879976,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 937524 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6638,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4904418,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5944239,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36727,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64387,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27660 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 100990,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
100990,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64387,5 тысяч тенге;
погашение займов – 27660 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64262,6 тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по индивидуальному подоходному налогу, социальному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704).
3.Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2019 год в сумме 2711795 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5-8-191 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 45-5-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5879976,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 937524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6638,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31395 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4904418,9 мың теңге;
2) шығындар – 5944239,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36727,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64387,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27660 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -100990,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100990,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 64387,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27660 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64262,6 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 100 пайыз мөлшерінде анықталып орындауға алынсын.
3. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2711795 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, села, поселка, сельского округа, в сумме 273170 тысяч тенге, в том числе:
Бородулихинскому сельскому округу 74715 тысяч тенге;
Новошульбинскому сельскому округу 27639 тысячи тенге;
Новопокровскому сельскому округу 20672 тысяч тенге;
Переменовскому сельскому округу 15618 тысяч тенге;
Бель-Агачскому сельскому округу 13132 тысяч тенге;
Жезкентскому поселковому округу 121394 тысяч тенге.
5. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения,социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий,являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 10818,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1098130 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
8-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 58510 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.08.2019 № 40-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 732222,2 тысяч тенге.

4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерге берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 273170 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Бородулиха ауылдық округіне 74715 мың теңге;
Новошульба ауылдық округіне 27639 мың теңге;
Новопокровка ауылдық округіне 20672 мың теңге;
Переменовка ауылдық округіне 15618 мың теңге;
Белағаш ауылдық округіне 13132 мың теңге;
Жезкент кенттік округіне 121394 мың теңге.
5. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғиаумақтар саласындағы мамандарға, бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғиаумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 10818,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 4 – қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 1098130 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттің есебінен ағымдағы нысаналы трансферттер 58510 мың теңге сомасында ескерілсін
Ескерту. Шешім 8-1 - тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.08.2019 № 40-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 732222,2 мың теңге сомасында ескерілсін.

Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 229136 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30.09.2019 № 41-6-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 74625,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства в сумме 155267 тысяч тенге.
13. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 64387,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
14. В расходах бюджета учтены затраты по программам аппаратов акимов сельских округов на 2019 год, согласно приложению 5.
15. В расходах бюджета учтено распределение трансфертов органам местного самоуправления между аппаратами акимов сельских округов на 2019 год, согласно приложению 6.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға арналған трансферттер 229136 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.09.2019 № 41-6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттер 74624,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық бюджетте жоғарыдағы бюджеттің өтемақысын өтеуге 155267 мың теңге сомасында төменде көрсетілген бюджеттен ағымдағы трансферттер ескерілсін.
13. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 64387,5 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен несиелер ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 5 – қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстарында 2019 жылға арналған ауылдық округ әкімдері аппараттарының бағдарламалары бойынша шығындар ескерілді.
15. 6– қосымшаға сәйкес аудан бюджетінің шығыстарында 2019 жылға арналған ауылдық округ әкімдері аппараттарының арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарының трансферттерін бөлу ескерілді.

16. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 7.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 31-2-VI
Районный бюджет на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

16. 7-қосымшаға сәйкес Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
17. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 31-2-VI шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

12130
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23128
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15678
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7450
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136933
1
Сельское хозяйство
89508
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19545
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
69963
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
21963
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45700
6
Земельные отношения
14325
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14325
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11325
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
33100
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
33100
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
33100
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12730
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
12730
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12730
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12730
12
Транспорт и коммуникации
91305
1
Автомобильный транспорт
91305
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24850
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
24850
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66455

12130
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
23128
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15678
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7450
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136933
1
Ауыл шаруашылығы
89508
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19545
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19545
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
69963
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21963
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
45700
6
Жер қатынастары
14325
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
14325
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11325
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
3000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
33100
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
33100
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
33100
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12730
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
12730
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12730
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12730
12
Көлiк және коммуникация
91305
1
Автомобиль көлiгi
91305
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24850
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66455

от 21 декабря 2018 года
№ 31-2-VI
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 31-2-VI
Затраты по программам аппаратов акимов сельских округов на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.11.2019 № 43-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
№ п/п
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Затраты на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа (тыс.тенге)
Затраты на освещение улиц населенных пунктов (тыс.тенге)
Затраты на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах (тыс.тенге)
Программа

2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 31-2-VI шешіміне 4-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Қызметтік топ
Әкімшілік
Бағдарлама
Атауы
4
Білім
464
Аданның білім бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
003
Жалпы білімді оқыту
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 31-2-VI шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округ әкімдері аппараттарының бағдармалары бойынша шығындар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 26.11.2019 № 43-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың атауы
Қаладағы аудан,аудандық манызы бар қаланың, кент,ауыл,аулдық,округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі шығындар (мың теңге)
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға шығындар (мың теңге)
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, аулдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге шығындар (мың теңге)
Бағдарлама

3837
11
Аппарат акима Степного сельского округа
1907
12
Аппарат акима Таврического сельского округа
2604
ИТОГО
53508
Приложение 7
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ 31-2-VI
Перечень решений Бородулихинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5362, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года).

3837
11
Степной ауылдық округі әкімінің аппараты
1907
12
Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты
2604
БАРЛЫҒЫ
53508
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 31-2-VI шешіміне 7-қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқcандағы № 17-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5362 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде2018 жылы 4 қаңтарда жарияланған) шешімі.

2. Решение Бородулихинского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 19-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5552, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 апреля 2018 года).
3. Решение Бородулихинского районного маслихата от 27 апреля 2018 года № 21-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-155, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 мая 2018 года).
4. Решение Бородулихинского районного маслихата от 28 июня 2018 года № 23-10-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-166, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 июля 2018 года).
5. Решение Бородулихинского районного маслихата от 12 сентября 2018 года № 25-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-170, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 сентября 2018 года).
6. Решение Бородулихинского районного маслихата от 19 октября 2018 года № 28-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-175, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 ноября 2018 года).
7. Решение Бородулихинского районного маслихата от 14 декабря 2018 года № 28-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-188).

2. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 19-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5552 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 2 сәуірде жарияланған) шешімі.
3. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 21-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-155 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 23 мамырда жарияланған) шешімі.
4. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 23-10-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-166 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 16 шілдеде жарияланған) шешімі.
5. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 25-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-170 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 25 қыркүйекте жарияланған) шешімі.
6. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 28-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-175 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 6 қарашада жарияланған) шешімі.
7. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 30-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-188 нөмірімен тіркелген) шешімі.