Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2018 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2018 года № 5-11-173
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации на обьекте водохранилища Уйдене расположенного в Зайсанском районе объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима Зайсанского района А.Кусаинова и поручить проведение соответствующих мероприятии, вытекающих из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Касымжанов

Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қарашада № 5-11-173 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Зайсан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан ауданында орналасқан Үйдене су қоймасында апатты жағдайдың туындауы мүмкін болуына байланысты объектідегі объектілік ауқымда техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Зайсан ауданы әкімінің орынбасары А. Кусаинов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Қасымжанов