Об утверждении проекта зонирования земель населенных пунктов и корректировка базовых ставок земельного налога по Зайсанскому району
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 32-5. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 декабря 2018 года № 5-11-180. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 4-16/2
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 4-16/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект зонирования земель сельских населенных пунктов Зайсанского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Корректировать базовые налоговые ставки земель сельских населенных пунктов по Зайсанскому району (за исключением придомовых земельных участков) согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Корректировать базовые налоговые ставки на придомовые земельные участки сельских населенных пунктов Зайсанского района согласно приложению 3 к настоящему решению.
4. Корректировать базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения, а также земель сельских населенных пунктов Зайсанского района, предоставленных физицеским лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, садоводства и огородничества, включая земли, занятые под соответствующие постройки согласно приложению 4 к настоящему решению.
5. Корректировать базовые налоговые ставки на придомовые земельные участки города Зайсан согласно приложению 5 к настоящему решению.
6. Корректировать базовые налоговые ставки на земли города Зайсан, предоставленных физическим лицам для садоводства и огородничества, включая земли, занятые под соответствующие постройки согласно приложению 6 к настоящему решению.
7. Корректировать базовые налоговые ставки на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения, расположенных вне населенных пунктов Зайсанского района согласно приложению 7 к настоящему решению.

Зайсан ауданы бойынша елді мекендердің жерін аймақтарға бөлу жобасын бекіту және жер салығының базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5-11-180 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-16/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 4-16/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, Зайсан ауданы бойынша ауылдық елді мекендердің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, Зайсан ауданы бойынша ауылдық елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) салынатын базалық салық мөлшерлемелері түзетілсін.
3. Осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, Зайсан ауданы бойынша ауылдық елді мекендердің үй іргесіндегі жер учаскелеріне арналған базалық салық мөлшерлемері түзетілсін.
4. Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес, ауылшаруашылығы мақсатындағы жерге, сондай-ақ жеке тұлғаларға тиісті құрылыс салынған жерді қоса алғанда, жеке (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және бақша өсіру үшін берілген Зайсан ауданы бойынша ауылдық елді мекендердің жеріне арналған базалық салық мөлшерлемелері түзетілсін.
5. Осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес, Зайсан қаласының үй іргесіндегі жер учаскелеріне арналған базалық салық мөлшерлемелері түзетілсін.
6. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жеке тұлғаларға тиісті құрылыс салынған жерді қоса алғанда, бағбандық және бақша өсіру үшін берілген Зайсан қаласының жерлеріне арналған базалық салық мөлшерлемелері түзетілсін.
7. Осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес, Зайсан ауданы бойынша елдi мекендерден тыс орналасқан өнеркәсiп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатындағы емес жерлерге арналған базалық салық мөлшерлемелері түзетілсін.