О корректировке ставок земельного налога города Зайсан
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2018 года № 32-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 декабря 2018 года № 5-11-183. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 4-16/2
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2021 № 4-16/2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

Зайсан қаласының жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 32-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 5-11-183 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-16/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 30.03.2021 № 4-16/2 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта зонирования земель города Зайсан в целях налогообложения скорректировать ставки земельного налога согласно приложению к настоящему решению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан қаласының жер учаскелеріне салық салу мақсатында аймақтарға бөлу жобасының негізінде осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер салығының мөлшерлемелері түзетілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение к решению
Зайсанского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 32-4
Корректировка налоговых ставок на земли города Зайсан на основании проекта зонирования земель в целях налогообложения
Зоны
Ставки земельного налога
Базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов, за исключением земель, занятых жилищным фондом, в том числе строениями и сооружениями при нем, (тенге)

2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 29 қарашадағы
№ 32-4 шешіміне қосымша
Салық салу мақсатында жерді аймақтарға бөлу жобасының негізінде Зайсан қаласының жер салығының мөлшерлемелерін түзету
Аймақ
тар
Жер салығының мөлшерлемелері
Тұрғын үй қоры, оның ішінде оның жанындағы құрылыстар мен ғимараттар алып жатқан жерді қоспағанда, елді мекендердің жеріне арналған базалық салықтық мөлшерлемелер, (теңге)