О Кокпектинском районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 30-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 декабря 2018 года № 5-15-133. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 43-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 43-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 854 511,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 058 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24 603,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 751 507,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8 856 392,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 347,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 74 029,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 682,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 70 731,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 70 731,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 122 959,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 122 959,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 72 954,5 тысяч тенге;
погашение займов – 23 682,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 73 687,3 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 47 771,0 тысяч тенге, в том числе:

2019-2021 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 5-15-133 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 43-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2019 № 43-2 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 8 854 511,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 058 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 603,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 751 507,8 мың теңге;
2) шығындар – 8 856 392,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50 347,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 74 029,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 682,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 70 731,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 70 731,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -122 959,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 959,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 72 954,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 682,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 73 687,3 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 47 771,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

Кокпектинскому сельскому округу – 10 148,0 тысяч тенге;
Самарскому сельскому округу – 19 881,0 тысяч тенге;
Сельскому округу имени К. Аухадиева – 17 742,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 16 000,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 26 434,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
7. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 645 506,8 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.06.2019 № 37-4/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 484 003,0 тысяч тенге согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.04.2019 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 195 448,0 тысяч тенге согласно приложению 6.

Көкпекті ауылдық округіне – 10 148,0 мың теңге;
Самар ауылдық округіне – 19 881,0 мың теңге;
Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округіне – 17 742,0 мың теңге.
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 25/280-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 тіркелген) шешімімен белгіленген 2019 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 16 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 26 434,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
7. 4 қосымшаға сәйкес 2019 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысанылы трансферттер 645 506,8 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 25.06.2019 № 37-4/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 5 қосымшаға сәйкес 2019 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 484 003,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту.8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 24.04.2019 № 35-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 6 қосымшаға сәйкес 2019 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 195 448,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.04.2019 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 1 068 028,0 тысяч тенге согласно приложению 7.
11. Утвердить согласно приложению 8 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2019 год.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 24.04.2019 № 35-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 7 қосымшаға сәйкес 2019 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 068 028,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
11. 8 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.

12. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2019 год не подлежащих секвестру согласно приложению 9.
13. Признать утратившими силу некоторые решения Кокпектинского районного маслихата согласно приложению 10.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Каиргазинов
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Районный бюджет на 2019 год

12. 9 қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
13. 10 қосымшаға сәйкес Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
14. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Каиргазинов
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет

62 748,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
91 061,0
17
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
91 061,0
9
Прочие услуги в области образования
265 795,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
265 795,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 075,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
57 726,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 132,0
12
Капитальные расходы государственного органа
55,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 223,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
138 584,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
40 000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
812 385,0
1
Социальное обеспечение
417 174,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 791,0
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 791,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
404 383,0
10
Государственная адресная социальная помощь
404 383,0
2
Социальная помощь
382 199,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
382 199,7
4
Программа занятости
173 843,0
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 200,0
7
Оказание жилищной помощи
1 595,7
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 077,0
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 155,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
92 777,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 062,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 490,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

62 748,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 061,0
17
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
91 061,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
265 795,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
265 795,0
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 075,0
5
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
57 726,0
7
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 132,0
12
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12 223,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
138 584,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
40 000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
812 385,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
417 174,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 791,0
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 791,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
404 383,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
404 383,0
2
Әлеуметтiк көмек
382 199,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
382 199,7
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
173 843,0
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 200,0
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 595,7
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 077,0
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 155,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
92 777,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 062,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 490,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

259 517,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 077,9
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
25 077,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10 121,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 304,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 817,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163 273,0
62
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
163 273,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
26
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0,0
66
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
61 046,0
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
61 046,0
14
Обслуживание долга
29,7
1
Обслуживание долга
29,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29,7
13
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
29,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0,0
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
0,0
15
Трансферты
245 925,3
1
Трансферты
245 925,3

259 517,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 077,9
40
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25 077,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10 121,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 304,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 817,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163 273,0
62
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
163 273,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
26
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
66
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
61 046,0
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
61 046,0
14
Борышқа  қызмет көрсету
29,7
1
Борышқа қызмет көрсету
29,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29,7
13
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
29,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0,0
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
0,0
15
Трансферттер
245 925,3
1
Трансферттер
245 925,3

47 597,0
благоустройство населенных пунктов
110 000,0
на установкублочно-модульных станций очистки воды
75 088,2
14
Текущий ремонт мостов и труб на автомобильной дороге подъезд к селу Тассай
42 041,3
15
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на реализацию мероприятий, направленных на проведение ремонтных работ, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
77 310,4
Управление образования
77 310,4
16
Приобретение школьной формы
6 119,0
17
Текущие работы по берегоукреплению рек в с.Кокпекты,
с. Преображенка
12 507,0
18
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан
24 439,0
19
На социальную помощь многодетным семьям
6 873,0
20
На выплату государственной адресной социальной помощи
42 419,0
21
На обеспечение функционирования дорог местного значения
30 000,0
22
На приобретение путевок в детский оздоровительный лагерь "АрайлыШыгыс"
2 602,0
23
На приобретение новых учебников хрестоматии по краеведению 5,6 и 7 классов
3 112,0
24
На приобретение учебников для предшкольных классов
1 285,0
Всего
740 721,9
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
На увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ, в том числе:
322 681,0
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан:
7 091,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 782,0
на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 309,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
323 464,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
25 949,0
услуги ассистентов
23 767,0
услуги консультантов
2 182,0
Реализация мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек":
59 298,0
на частичное субсидирование заработной платы
4 262,0
на предоставление субсидий на переезд
2 917,0
на молодежную практику
7 575,0
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
5 184,0
грантам переселенцам на реализацию новых бизнес идей

47 597,0
елді-мекендерді абаттандыруға
110 000,0
Ауыз суын тазарту бойынша блоктік-модульдік станциялар орнатуға
75 088,2
14
Тассай ауылына кіре берістегі автомобиль жолдарындағы көпір және трубаларды ағымдағы жөндеу
42 041,3
15
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, жөндеу жұмыстарын жүргізуге бағытталған шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 310,4
Білім басқармасы
77 310,4
16
Мектеп формаларын алу
6 119,0
17
Көкпекті ауылында, Преображенка ауылдағы өзендерді нығайту бойынша ағымдағы жұмыстар
12 507,0
18
Аз қамтылған азаматтарға әлеуметтік көмек
24 439,0
19
Көп балалы отбасыларға әлеуметтік көмек
6 873,0
20
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге
42 419,0
21
Жергілік маңызы бар жолдарды күтіп ұстауға
30 000,0
22
"Арайлы Шығыс" бабар сауықтыру лагеріне жолдамлар сатып алуға
2 602,0
23
5, 6 және 7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша хрестоматия оқулықтарын сатып алуға
3 112,0
24
Мектепке дейінгі даярлық сыныптарына оқулықтар сатып алуға
1 285,0
Барлығы
740 721,9
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 5 қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Мектептердегі педагог-психологтарға педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қызметтік ақы көлемін ұлғайтуға және үстемеақы төлеуге, соның
322 681,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру, соның ішінде:
7 091,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 782,0
техникалық көмекші (өтемдеуіш) құралдар Тізбесін кеңейтуге
2 309,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге
323 464,0
4
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттар және ассистенттер енгізуге, соның ішінде:
25 949,0
ассистенттер қызметіне
23 767,0
консультанттар қызметіне
2 182,0
5
"Еңбек" 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
59 298,0
еңбекақыны ішінара субсидиялауға
4 262,0
көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
2 917,0
жастар тәжірибесіне
7 575,0
тұрғын-үйді жалға алуға және коммуналдық шығындарды өтеуге
5 184,0
жаңа бизнес идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар

3 535,0
на реализацию новых бизнес идей
32 825,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
630 098,0
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
28 491,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
33 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
554 428,0
Всего
1 984 500,0
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2019 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.11.2019 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
94 906,0
2
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"

3 535,0
жаңа бизнес идеяларын іске асыруға
32 825,0
6
Ең төмен жалақы көлемінің өзгеруіне байланыста мемлекеттік бюджет есебінен қаржыландырылатын азаматтық қызметкерлердің, ұйымдар жұмысшыларының, қазынашылық кәсіпорындар жұмысшыларының кейбір санаттарының еңбекақысын ұлғайтуға
630 098,0
7
Еңбек ақы мөлшерлерін көтері үшін төмен еңбек ақы алатын жұмысшылардың салықтық жүктемелерінің азаюына байланысты жоғалтымды өтеуге
28 491,0
8
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің белгіленген санаттарының еңбекақысын көтеруге
33 000,0
9
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс шараларды іске асыруға
554 428,0
Барлығы
1984500,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 6 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 22.11.2019 № 41-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
94 906,0
2
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
3
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22
Капитальные расходы государственного органа
2
Финансовая деятельность
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
9
Прочие государственные услуги общего характера
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
7
Капитальные расходы государственного органа
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
3
Капитальные расходы государственного органа
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Қаржылық қызмет
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8
Освещение улиц населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6
Функционирование районных (городских) библиотек
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6
Капитальные расходы государственного органа
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3
Капитальные расходы государственного органа
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6
Земельные отношения

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
1
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6
Жер қатынастары

463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
464
Отдел образования района (города областного значения)
96
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
24
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
38
Субвенции
51
Трансферты органам местного самоуправления
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
9
Прочие

463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы, ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
96
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
14
Борышқа қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
24
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
38
Субвенциялар
51
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
IV. Қаржы активтері операцияларының сальдосы
13
Басқалар
9
Басқалар

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16
Погашение займов
1
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Приложение 9
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Перечень местных бюджетных программ на 2019 год не подлежащих секвестру
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования (города областного значения)
3
Общеобразовательное обучение
Приложение 10
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 30-2
Перечень утративших силу некоторых решений Кокпектинского районного маслихата
1. Решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 18-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2017 года).
2. Решение Кокпектинского районного маслихата от 19 марта 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5572, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 апреля 2018 года).
3. Решение Кокпектинского районного маслихата от 20 июня 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 23-6/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-115, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года).
4. Решение Кокпектинского районного маслихата от 7 сентября 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 25-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-123, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 сентября 2018 года).

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Бюджет дефицитін (профицитін) қаржыландыру
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 9 қосымша
2019 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3
Жалпы білім беру
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 30-2 шешіміне 10 қосымша
Көкпекті аудандық мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" № 18-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5355 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 20-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5572 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
3. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 23-6/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-115 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-123 болып тіркелген, 2018 жылғы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.

5. Решение Кокпектинского районного маслихата от 29 октября 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-128, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 ноября 2018 года).
6. Решение Кокпектинского районного маслихата от 5 декабря 2018 года "О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" № 29-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-15-131, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 декабря 2018 года).

5. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қазандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-128 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
6. Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-15-131 болып тіркелген, 2018 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.