О бюджете Айыртауского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 января 2018 года № 5443. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 265
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 265 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5378), Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айыртауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21457,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3248,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1039,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17168,5 тысяч тенге;
2) затраты – 21457,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге..

2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Айыртау ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 152 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 5443 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 265 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2 – тармағына, 75 – бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 – тармағының 1) - тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан ауданының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5378 болып тіркелген) сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Айыртау ауылдық округ бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21457,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3248,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1039,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17168,5 мың теңге;
2) шығындар – 21457,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.10.2018 № 228 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Айыртауского сельского округа на 2018 год в сумме 12500,0 тысяча тенге.
3. Учесть распределение целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Айыртауского сельского округа на 2018 год в сумме 313,0 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 11.10.2018 № 228 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Айыртау ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 12500,0 мың теңге субвенция көлемі ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Айыртау ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджеттен 313,0 мың тенге нысаналы ағымды трансферттер бөлу ескерілсін.