О районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5483. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-3
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 609 420 тысяч тенге:
налоговые поступления – 256 624 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 347 616 тысяч тенге;
2) затраты – 4 650 137 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 098 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 335 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 85 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 85 815 тысяч тенге:
поступление займов – 68 176 тысяч тенге;
погашение займов – 23 237 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 876 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 34-1 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Поступления в районный бюджет на 2019 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы", решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года №21-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5451) и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы".

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5483 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 609 420 мың теңге:
салықтық түсімдер – 256 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 347 616 мың теңге;
2) шығындар – 4 650 137 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 098 мың теңге
бюджеттік кредиттер – 68 335 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85 815 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 237 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 876 мың теңге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 34-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019 – 2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5451 тіркелген) шешіміне сәйкес және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының қатерге және басшылыққа алынсын.

4. Установить на 2019 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим подкласам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог зачисляется в районный бюджет -100%.
2) социальный налог зачисляется в районный бюджет - 100%.
5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Установить на 2019 год размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в нижестоящие бюджеты, в общей сумме 178 187 тысяч тенге, в том числе:
Сайхинский сельский округ – 79 968 тысяч тенге;
Урдинский сельский округ – 50 977 тысяч тенге;
Бисенский сельский округ – 47 242 тысячи тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 6 305 тысяч тенге.
8. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2019 года.

4. Жергілікті бюджеттердің тенгерімдігін қамтамасыз ету үшін 2019 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі кіші сыныптар кірістері бойынша белгіленсін:
1) жеке табыс салығы аудандық бюджетке 100 % көлемінде есепке алынады;
2) әлеуметтік салық аудандық бюджетке 100 % көлемінде есепке алынады.
5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Аудандық бюджеттен 2019 жылы төменгі бюджеттерге берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 178 187 мың теңге болып белгіленсін, оның ішінде:
Сайқын ауылдық округі – 79 968 мың теңге;
Орда ауылдық округі – 50 977 мың теңге;
Бисен ауылдық округі – 47 242 мың теңге.
7. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 6 305 мың теңге көлемінде бекітілсін.
8. 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қыметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақының 25% - ға көтеру белгіленсін.

9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 4.
10. Перечень бюджетных программ сельских округов на 2019 год утвердить согласно приложению 5.
11. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

9. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқару үдерісінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2018 года № 22-2
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2019 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бөкей ордасы аудандық
мәслихаттың
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру