Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 28 мая 2018 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5221. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 234
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 234 (вводится в действие с 01.01.2021).

Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 мамырдағы № 92 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5221 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 234 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 29.12.2020 № 234 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.

2. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (Мулдагалиев А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ж.Абдолова.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Аким района А.Сафималиев
Утверждены
постановлением акимата района
от 28 мая 2018 года № 92
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Коэффициент зонирования
Жанибекский район
Жанибекский сельский округ
1.
село Жанибек
2,3
Акобинский сельский округ
2.
село Акоба

2. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (А.Молдағалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Абдоловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Сафималиев
Аудан әкімдігінің
2018 жылғы 28 мамырдағы
№ 92 қаулысымен бекітілген
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
Жәнібек ауданы
Жәнібек ауылдық округі
1.
Жәнібек ауылы
2,3
Ақоба ауылдық округі
2.
Ақоба ауылы