О признании утратившим силу решения Теректинского районного маслихата от 9 ноября 2017 года № 16-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Теректинскому району на 2018-2019 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2018 года № 25-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 сентября 2018 года № 5338
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Теректинского районного маслихата от 9 ноября 2017 года №16-1 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Теректинскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4968, опубликованное 7 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В. Мустивко) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Адильханов
Секретарь
районного маслихата
А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қарашадағы № 16-1 "Теректі ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 25-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 5338 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 қарашадағы №16-1 "Теректі ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4968 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В. Мустивко) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әділханов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Нұрғалиев