О внесении изменений и дополнений в приказ Комитета лесного хозяйства и животного мира от 31 мая 2017 года № 17-1/158 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые природоохранными учреждениями"
Приказ и.о. Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 июня 2019 года № 17-5-6/151. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 июня 2019 года № 18895. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 27-5-6/253.

"Табиғат қорғау мекемелері ұсынатын қызметтер үшін тарифтер мөлшерлерін бекіту туралы" Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 17-1/158 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті төрағасының м.а. 2019 жылғы 20 маусымдағы № 17-5-6/151 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 26 маусымда № 18895 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Төрағасының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 27-5-6/253 бұйрығымен.

Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов РК от 30.12.2020 № 27-5-6/253 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" и подпунктом 286) пункта 17 Положения о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті Төрағасының 30.12.2020 № 27-5-6/253 бұйрығымен.
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңы 8-бабының 6) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 286) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Внести в приказ Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 мая 2017 года № 17-1/158 "Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые природоохранными учреждениями" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 15282, опубликованный в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 19 июля 2017 года) следующие изменения и дополнения:

1. "Табиғат қорғау мекемелері ұсынатын қызметтер үшін тарифтер мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің 2017 жылғы 31 мамырдағы № 17-1/158 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 15282 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 шілдеде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1) преамбулу указанного приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 6) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" и подпункта 286) пункта 17 Положения о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:";

1) көрсетілген бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі Заңының 8-бабының 6) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ереженің 17-тармағының 286) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:"

2) в размерах тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Алматинский государственный природный заповедник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:
строки 1 и 2 изложить в следующей редакции:
"
1
Предоставление туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян с расчетом на одного человека на один день:
для граждан Республики Казахстан и граждан стран-членов Евразийского экономического союза
для граждан других стран

2) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Алматы мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлерінде:
1 және 2-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Туристік соқпақтар, тамашалау алаңдарын, демалу алаңқайларын ұсыну, бір адамға бір күнге:
Қазақстан Республикасының азаматтары мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-елдердің азаматтары үшін
басқа елдердің азаматтары үшін

420
1 200
2
Предоставление услуг экскурсовода при посещении и изучении объектов государственного природно-заповедного фонда, природного и историко-культурного наследия в день на одну группу в количестве до двадцати человек:
для граждан Республики Казахстан и граждан стран-членов Евразийского экономического союза
для граждан других стран
1 200
1 550
";
3) в размерах тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Аксу-Жабаглинский государственный природный заповедник" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:
строки 1 и 3 изложить в следующей редакции:
"
1
Предоставление туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян с расчетом на одного человека на один день:
для граждан Республики Казахстан и граждан стран-членов Евразийского экономического союза
для граждан других стран
420
1 200
3
Предоставление услуг при посещении и изучении объектов государственного природно-заповедного фонда, природного и историко-культурного наследия в день на одну группу, в количестве до 6 человек:
экскурсовода:
для граждан Республики Казахстан и граждан стран-членов Евразийского экономического союза
для граждан других стран
инспектора-проводника:
для граждан Республики Казахстан и граждан стран-членов Евразийского экономического союза
для граждан других стран
переводчик
1 200
1 650
850
1 300
500
";
4) размеры тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Иле-Алатауский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", утвержденные указанным приказом:
дополнить строкой 2-1 в следующей редакции:
"
2-1
Предоставление мест для размещения кемпингов (юрт, беседок), из расчета одного квадратного метра в сутки
128
";
строку 3 изложить в следующей редакции:
"
3
Предоставление объектов общественного питания (ресторанов, кафе, столовых), торговли или мест для их размещения из расчета одного квадратного метра в сутки
73
";
cтроку 8 изложить в следующей редакции:
"
8
Предоставление мест для размещения гостиниц, мотелей, туристских баз из расчета на один гектар в месяц, за исключением мест для размещения объектов общественного питания (ресторанов, кафе, столовых)
9000
";
5) в размерах тарифов за услуги, предоставляемые республиканским государственным учреждением "Жонгар-Алатауский государственный национальный природный парк" Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:

420
1 200
2
Мемлекеттік табиғи-қорық қоры, табиғи және тарихи-мәдени мұра объектілерінде болу және оларды зерделеу кезінде экскурсия жүргізуші қызметін ұсыну, жиырма адамға дейінгі бір топқа күніне:
Қазақстан Республикасының азаматтары мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-елдердің азаматтары үшін
басқа елдердің азаматтары үшін
1 200
1 550
";
3) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлерінде:
1 және 3-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Туристік соқпақтар, тамашалау алаңдарын, демалу алаңқайларын ұсыну, бір адамға бір күнге:
Қазақстан Республикасының азаматтары мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-елдердің азаматтары үшін
басқа елдердің азаматтары үшін
420
1 200
3
Мемлекеттік табиғи-қорық қоры, табиғи және тарихи-мәдени мұра объектілерінде болу және оларды зерделеу кезінде 6 адамға дейінгі бір топқа күніне мынадай қызметтер ұсыну:
экскурсия жүргізуші:
Қазақстан Республикасының азаматтары мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-елдердің азаматтары үшін
басқа елдердің азаматтары үшін
жолсерік-инспектор:
Қазақстан Республикасының азаматтары мен Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-елдердің азаматтары үшін
басқа елдердің азаматтары үшін
аудармашы
1 200
1 650
850
1 300
500
";
4) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Іле Алатауы" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлері:
мынадай редакциядағы 2-1-жолмен толықтырылсын:
"
2-1
Кемпингтер (киіз үйлер, беседкалар) орналастыру үшін орын ұсыну, тәулігіне бір шаршы метр есеппен
128
";
3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қоғамдық тамақтандыру (мейрамханалар, кафелар, асханалар), сауда объектілерін немесе оларды орналастыру орындарын ұсыну, тәулігіне бір шаршы метр есеппен
73
";
8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Қонақүйлер, мотельдер, туристік базалар орналастыру үшін орындар ұсыну, бір айға бір гектар есеппен, қоғамдық тамақтандыру (мейрамханалар, кафелар, асханалар) объектілерін орналастыру орындарын қоспағанда
9000
";
5) көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің "Жоңғар Алатауы" мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі ұсынатын қызметтер тарифтерінің мөлшерлерінде:

Предоставление транспортных услуг (грузового автомобиля) грузоподъемностью не более 4,5 тонн из расчета протяженностью на один километр
90,0
13
Предоставление транспортных услуг (грузового автомобиля) грузоподъҰмностью не более 1,5 тонн из расчета протяженностью на один километр
65,0
15
Предоставление транспортных услуг (11 местного микроавтобуса) из расчета протяженностью на один километр
70,0
".
2. Управлению леса и особо охраняемых природных территорий Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

Жүк көтергіштігі 4,5 тоннадан аспайтын көлік (жүк автомобилі) қызметін ұсыну, бір километр қашықтыққа
90,0
13
Жүк көтергіштігі 1,5 тоннадан аспайтын көлік (жүк автомобилі) қызметін ұсыну, бір километр қашықтыққа
65,0
15
Көлік (11 орынды шағын автобус) қызметін ұсыну, бір километр қашықтыққа
70,0
".
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің Орман және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар басқармасы заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя
Комитета лесного хозяйства и животного мира
М. Айнабеков

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орман шаруашылығы және жануарлар
дүниесі комитеті төрағасының міндетін атқарушы
М. Айнабеков